Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
VI ZLOT ZARABIAM.COM [Zapisy] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: VI ZLOT ZARABIAM.COM [Zapisy] (/Temat-VI-ZLOT-ZARABIAM-COM-Zapisy-168625)

Strony: 1 2 3 4


RE: VI ZLOT ZARABIAM.COM [Zapisy] - ShuQi - 20-08-2020 13:23

Jadę z podkarpacia, wpadam na A4 - zaczynając od DĘBICY - 3 miejsca wolne


RE: VI ZLOT ZARABIAM.COM [Zapisy] - matii1111 - 27-08-2020 21:09

To już za tydzień, nie mogę się doczekać ^^, jak ktoś okolice Wadowic to pisać!


RE: VI ZLOT ZARABIAM.COM [Zapisy] - Quitri - 31-08-2020 12:00

Boję się o wasze wątroby :< spijecie się i wygadacie się że swoich nisz. Aż chciałoby się tam być Big Grin


RE: VI ZLOT ZARABIAM.COM [Zapisy] - aron-baron - 31-08-2020 15:58

(31-08-2020 12:00)Quitri napisał(a):  Boję się o wasze wątroby :< spijecie się i wygadacie się że swoich nisz. Aż chciałoby się tam być Big Grin

Ty to lepiej się bój o swoje konto "nabijanie postów"


RE: VI ZLOT ZARABIAM.COM [Zapisy] - Admin - 01-09-2020 10:21

Hejaaa Smile

Za 3 dni się widzimy Wink

Parę osób dopytywało od której być ja na 11-12 dojadę żeby dograć szczegóły, zabrać jakiegoś grilla na własność, jednak sądzę że taka godzina 14-15 to optymalna, niektórzy przyjadą wcześniej niektórzy później - więc jak komu wygodnie Smile myślę że tak po 17stej już wszyscy się zbiorą Smile

Tradycyjnie alko, żarcie na grilla czy koks we własnym zakresie, choć dzięki sponsorom na pewno ogarnę jakieś poczęstunek i trunki dla Was, w każdym domku jest lodowka i w pelni wypasazona kuchnia wiec mozecie sobie pochować przeróżności Smile

Na atrakcje specjalne w tym roku nie stawiamy z uwagi na późny termin zlotu oraz samą koronkę Smile

Dla przypomnienia adres:

Wolności, 47-330
Januszkowice


W razie dodatkowych pytań proszę pisać śmiało Smile


Ci co na zlot nie dotrą pewnie jakieś fotki czy relacje znajdą na Naszym fanapagu https://www.facebook.com/zarabiamcom/


RE: VI ZLOT ZARABIAM.COM [Zapisy] - Vasaki - 01-09-2020 15:20

Ja już się powoli szykuje Big Grin
[Obrazek: 6G3Cqnr.png]


RE: VI ZLOT ZARABIAM.COM [Zapisy] - ShuQi - 01-09-2020 15:33

[Obrazek: zaz.png]
Dla pewności kupiłem dwa, wiedziałem że nienaruszone nie dotrwa... Big Grin


RE: VI ZLOT ZARABIAM.COM [Zapisy] - Admin - 03-09-2020 06:20

Jeśli ktoś jest jeszcze zainteresowany zapisaniem się na zlot, to zwolniło się dodatkowe miejsce, jedni z chłopaków z powodów zawodowo/zdrowotnych nie dają rady się pojawić. Zlot już jutro, jeśli ktoś chciałby zapisać się na ostatnią chwile to jest taka możliwość!


RE: VI ZLOT ZARABIAM.COM [Zapisy] - Ropsont - 03-09-2020 17:17

Ja także jestem już gotowy Cool

[Obrazek: IMG-20200903-174439.jpg]


RE: VI ZLOT ZARABIAM.COM [Zapisy] - mikiniki - 04-09-2020 04:20

Udanej zabawy imprezaimpreza