Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zbieranie adresow email rodo - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Zbieranie adresow email rodo (/Temat-Zbieranie-adresow-email-rodo-168533)



Zbieranie adresow email rodo - Surimi - 01-07-2020 23:56

Witam!
Jak w temacie, jak legalnie zbierać adresy email w dzisiejszych czasach? Załóżmy, że mam stronę internetową. Napisany regulamin, kto przetwarza dane w jakich celach i checkboxy. Wyskakuje okienko o newsletter. Czy osoba która zostawi emeila na mojej własnej stronie internetowe, wyraziła zgodę czy mogę potem jej wysyłać emaile? Z jakiego programu/ strony polecacie skorzystać? Fresh meil? Pozdrawiam


RE: Zbieranie adresow email rodo - KingaSkyShop - 10-07-2020 17:50

Jeśli w newsletterze jest napisane, że ktoś wyraża zgodnę na otrzymanie takich informacji, jakie będziesz wysyłał to jest ok. Najlepiej gdyby był to system double opt-in, czyli potwierdzenie zapisania do newslettera wysyłane na maila.
Dodatkowo musisz umożliwić łatwe wypisanie się z newslettera np. poprzez link "wypisz mnie z newslettera" na końcu maila.
System mailingowy należy dopasować do potrzeb. Jest ich trochę. Przykładowo: GetResponse, FreshMail, Mailchimp.