Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
[KURS ONLINE] Photoshop w Marketingu, Social Mediach i Biznesie (2021) - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
[KURS ONLINE] Photoshop w Marketingu, Social Mediach i Biznesie (2021) (/Temat-KURS-ONLINE-Photoshop-w-Marketingu-Social-Mediach-i-Biznesie-2021-168245)

Strony: 1 2


[KURS ONLINE] Photoshop w Marketingu, Social Mediach i Biznesie (2021) - Snaggy - 06-06-2020 14:59

Hej chciałbym się z wami podzielić moim bezpłatnym szkoleniem z photoshopa, żebyście nie musieli zlecać i płacić za grafiki, a również móc wpisać sobie znajomość photoshopa w CV.

Dodatkowo jeśli złapiecie zajawke i doszlifujecie swoje umiejętności zdobyte ze szkolenia być może pozwoli wam to robić grafiki na zlecenie i poprowadzi was do zostania freelancerem.

Nie jestem ekspertem chciałem tylko się podzielić tym co potrafię. Jeśli uda się pomóc chociaż jednej osobie będę spełniony.





>> Kliknij i Przejdź Do Wszystkich 26 Lekcji (Playlista na Youtube) <<


Proszę wrzucajcie swoje dzieła jeśli rzeczywiście uda wam się coś zmajstrować i dawajcie znać co wypadałoby poprawić w kolejnych takich przedsięwzięciach, ponieważ bardzo lubię tworzyć takie rzeczy i dzielić się wiedzą. (Jest to moja misja)

Na pewno powstaną kolejne szkolenia, gdyż mam już je w planach. (Email Marketing, Wordpress itp.)


Reklama


...

ZYSKAJ DOSTĘP DO AKTUALIZOWANYCH PORADNIKÓW


Własny kanał od A do Z - Bez dodatkowych inwestycji


[Obrazek: logoyt2.png]



.


RE: [KURS ONLINE] Photoshop w Marketingu, Social Mediach i Biznesie 2020 - malpa2 - 06-06-2020 18:02

Spoko. Ty sam jesteś grafikiem? Da sie zdobyć photoshopa w wersji free czy trzeba mieć oryginalny?


RE: [KURS ONLINE] Photoshop w Marketingu, Social Mediach i Biznesie 2020 - Press0 - 06-06-2020 19:43

(06-06-2020 18:02)malpa2 napisał(a):  Spoko. Ty sam jesteś grafikiem? Da sie zdobyć photoshopa w wersji free czy trzeba mieć oryginalny?

W wersji free to tylko na torrentach możesz zdobyć Big Grin


RE: [KURS ONLINE] Photoshop w Marketingu, Social Mediach i Biznesie 2020 - Snaggy - 06-06-2020 21:18

(06-06-2020 18:02)malpa2 napisał(a):  Spoko. Ty sam jesteś grafikiem? Da sie zdobyć photoshopa w wersji free czy trzeba mieć oryginalny?
Pracuje jako Marketingowiec na etacie i robię grafiki gdy są potrzebne (czyli często).

Robię również paczki szablonów dla siebie, potem może będę też to wrzucal na graphic river lub inne stocki i uda się coś z tego zarobić.

W kwestii Photoshopa odezwij się na priv. Można ogarnąć taniej niż jest.



Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka


RE: [KURS ONLINE] Photoshop w Marketingu, Social Mediach i Biznesie 2020 - Shimeon - 06-06-2020 21:37

(06-06-2020 18:02)malpa2 napisał(a):  Spoko. Ty sam jesteś grafikiem? Da sie zdobyć photoshopa w wersji free czy trzeba mieć oryginalny?

Wygoogluj frazę "photoshop white rabbit".


RE: [KURS ONLINE] Photoshop w Marketingu, Social Mediach i Biznesie 2020 - malpa2 - 06-06-2020 22:41

(06-06-2020 21:18)Snaggy napisał(a):  W kwestii Photoshopa odezwij się na priv. Można ogarnąć taniej niż jest.



Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

Spoko odezwe się, bo też ciekawi mnie branża marketingu i miałbym kilka pytań.


RE: [KURS ONLINE] Photoshop w Marketingu, Social Mediach i Biznesie 2020 - cezar78 - 08-06-2020 20:55

Do 10 lekcji to mam opanowane i w sumie ogarniam co drugi temat od 10 lekcji do końca. Z PS korzystam sporadycznie, nigdy nie próbowałem nawet zarabiać na nim. Może to z powodu lenistwa i braku wiary w siebie


RE: [KURS ONLINE] Photoshop w Marketingu, Social Mediach i Biznesie 2020 - Snaggy - 22-06-2020 21:20

(08-06-2020 20:55)cezar78 napisał(a):  Do 10 lekcji to mam opanowane i w sumie ogarniam co drugi temat od 10 lekcji do końca. Z PS korzystam sporadycznie, nigdy nie próbowałem nawet zarabiać na nim. Może to z powodu lenistwa i braku wiary w siebie

Brak wiary w siebie i brak systematyczności to bardzo groźni wrogowie. Osobiście z pierwszym się uporałem jakiś czas temu. Realizowanie małych celów na pewno w tym pomaga.

Z systematycznością dalej mam problem. Nie lubię mówić że nie mam czasu. Na pewno mógłbym lepiej nim zarządzać.

Do tego muszę zmienić kilka rzeczy w moim życiu, takie jak np. przeprowadzić się z dziewczyna w jedno miejsce bo prowadzę koczowniczy tryb życia, zadbać o zdrowe odżywianie, żeby mieć dużo paliwa za dnia.

Uporałem się dość skutecznie ze snem, rzuciłem papierosy i pracuje nad kolejnymi rzeczami, ale to proces, który wymaga czasu.

Jak dobije 1000 subskrybcji (kolejny cel w na mojej liście) i nagram content na 2-3 miechy to będę tworzyć też assety na graphic river.


RE: [KURS ONLINE] Photoshop w Marketingu, Social Mediach i Biznesie 2020 - Pakula - 23-06-2020 14:20

Już myślałem że to coś płatnego ale widzę że nie tak jak większość w sieci chce za kurs kasę. Wykonałeś dużo fajnej pracy za co wielki szacunek. Daję Ci suba i na pewno bede sie udzielał w komentarzach pozytywnie jak ktoś bedzie hejtował Big Grin Na fejsie jak widzę oferty innych pseudo firm że za kurs chcą po kilka tys. to aż mi się śmiać chce. Wszystkiego można nauczyć się z takich właśnie poradników co zrobiłeś. Więc po co nabijać komuś kasę? Bo co dostaniesz za to jakiś tam certyfikat? Big Grin


RE: [KURS ONLINE] Photoshop w Marketingu, Social Mediach i Biznesie 2020 - Adiq - 24-06-2020 06:44

Bardzo ciekawe i pomocne - bede sledzil