Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
1xbet - prawie każdy mecz na live - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Forum Bukmacherskie (/Forum-Forum-Bukmacherskie-284)
+--- Dział: Bukmacherstwo (/Forum-Bukmacherstwo-204)
+--- Wątek: 1xbet - prawie każdy mecz na live (/Temat-1xbet-prawie-kazdy-mecz-na-live-168124)



1xbet - prawie każdy mecz na live - Morion92 - 28-05-2020 13:47

Witam,
Nie znalazłem tematu na forum o 1xbet, więc postanowiłem założyć.
Grałem praktycznie na wszystkich większych bukmacherach zagranicznych, ale zostałem na 1xbet. Dlaczego?

1. Ogromna oferta. Jeżeli chodzi o Esport to live są nawet mecze których nie ma na wiekszości bukmacherów w ofercie standardowej. Nigdy się nie zawiodłem. Można u nich obstawiać nawet Fame MMA, czy różne wydarzenia specjalne, czy politykę.

2. Bonusy. Pomijając bonus powitalny (100% do 400 PLN) mają bardzo wiele bonusów okazyjnych i stałych, np: w urodziny dostajemy całkiem pokaźny freebet (u mnie 50 zł) czasem dostaje też kody promocyjne na darmowy zakład +1.8 kurs. Ponadto dostajemy 10% cashback w postaci punktów promocyjnych które możemy wymienić na np. darmowy zakład po kursie 1.8 lub wyższym. Przykład : ->Wpłacam 100 zł ->przegrywam te 100 zł ->od razu mam do wzięcia zakład bez depozytu za 10 zł (kurs 1.8 +) bez obrotu. Promocji i bonusów jest bardzo wiele w dziale "Promo" można zobaczyć wszystko

3.Wypłaty. To jest coś co u mnie jest koniecznością przy wyborze bukmachera. W 1xbet wypłaty na ecopayz realizowane są w dosłownie w <5min!! Od momentu zlecenia wypłaty jeszcze nigdy nie czekałem więcej niż 5 minut żeby środki pojawiły się na ecopayz. Dlatego polecam wpłate przez ecopayz, żeby potem bez problemu wypłacić na ecopayz.

4.Kryptowaluty. Masz wolne kryptowaluty? Możesz bez problemu wpłacić je na 1xbet i spróbować szczęscia w zakładach bukmacherskich lub kasynie.

5. Live chat. Live chat dostępny 24/7 w języku polskim, bardzo sprawny.

6. Kursy. Kursy są naprawdę ok, 1.9/1.9 przy 50/50 meczach myślę że jest dobrym wynikiem.

7. Aplikacja na telefon. Aplikacja jest strasznie wygodna, i bardzo przejrzysta. Nigdzie nie obstawiało mi się tak dobrze, jak tu.

Jeżeli gracie na innych zagranicznych bukmacherach i szukacie czegoś nowego, to gorąco polecam ten serwis.

Będę wdzięczny za rejestrację z mojego linku polecającego:

Reflink
(nic nie tracisz, a mi pomagasz)

A tu czysty link:
Sad Czysty link Sad

Pamiętajcie, że można wypłacać na ten serwis, z którego się wpłaciło, np: Wplacasz ecopayz? możesz wypłacić na ecopayz. Wpłata paypal = wypłata paypal etc. Osobiście miałem dużo wpłat ecopayz i teraz nawet jak wpłacam kartą visa to mogę potem i tak wypłacić na ecopayz wszystko.
UWAGA
Nie ma kraju "Polska" do wyboru, trzeba wybrać np Niemcy i potem na live chacie poprosić o zmianę kraju na "Polska", Live chat w języku PL.
Strona może nie działać na telefonie, na komputerze powinnna działać z mojego linku. Aby odpalić stronę na telefonie trzeba skorzystać z VPN aby się zarejestrować i ściągnąć aplikację na telefon. Na aplikacji VPN już nie potrzebujemy.. Polecam szybką aplikację VPN tomato na androida do zmiany lokalizacji.
Serwis godny zaufania, wygrałem z freebeta za 13 zł -> 6000 zł podczas jednego dnia, zleciłem wypłatę o 3 w nocy i zostałem poproszony o zdjęcie dowodu przód tył aby wypłacić(pewnie przez win 13-->6000), po wysłaniu dokumentów w ~45 min zatwierdzili zdjęcia(o 3 w nocy!!) i instant wypłata w 5 min poszła na ecopayz bez żadnych problemów, od momentu zlecenia. Bardzo sprawny support i weryfikacje.
Zapraszam do pytań nt bukmachera 1xbet.


RE: 1xbet - prawie każdy mecz na live - EnterSpacja - 28-05-2020 14:19

Niniejsza strona jest niedostępna w Twoim kraju.


RE: 1xbet - prawie każdy mecz na live - Morion92 - 28-05-2020 14:29

Na komputerze link powinien działać, mobilnie też mi wyskakuje taki komunikat.
można też zarejestrować się i ściągnąć aplikacje przez VPN, a na aplikacji już nie trzeba VPN.


RE: 1xbet - prawie każdy mecz na live - Pebor - 28-05-2020 17:43

Podrzucił byś linka do pobrania apki?


RE: 1xbet - prawie każdy mecz na live - dombros15 - 04-06-2020 19:16

Elo patrz co dziś ********* taki remis a w sts sie gość śmiał że over 2.5 gola będzie i tak wygrałem może mało Ale na chleb będzie Smile))

Jak yu dodać zdjęcia wygranej?

[Obrazek: IMG-20200604-200632.jpg]

[Obrazek: IMG-20200604-200348.jpg]

[Obrazek: IMG-20200604-200511.jpg]

Radomiak VS Opole twrady X dzis zagrałem w zts i może wygrałem tylko 30 zl ale X wygrałem to znaczy wiecej niz pieniądze które odbiore i kupie sobie flaszke za 50