Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nawet 125zl zwrotu za wypróbowanie Tidal HiFi z Quidco! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Darmowe Próbki, Gadżety, Prezenty i Promocje ! (/Forum-Darmowe-Probki-Gadzety-Prezenty-i-Promocje-62)
+--- Dział: Promocje (/Forum-Promocje-162)
+--- Wątek: Nawet 125zl zwrotu za wypróbowanie Tidal HiFi z Quidco! (/Temat-Nawet-125zl-zwrotu-za-wyprobowanie-Tidal-HiFi-z-Quidco-168037)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


Nawet 125zl zwrotu za wypróbowanie Tidal HiFi z Quidco! - Chinczykxx - 28-05-2020 23:57

czyli to co pisałem wczesniej , moze sie sprawdzic . Tak jak czulem, ze data zaliczenia cashbacku i platnosc dla Tidala nie przez przypadek sie pokrywaja , ale chociaz w takim wypadku po co by byly bany , poprostu by tego nie zaliczyli. Trzeba pisac do supportu ,nikomu nie zaszkodzi, a noz sie cos wskora Wink

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka


Nawet 125zl zwrotu za wypróbowanie Tidal HiFi z Quidco! - mintek14 - 29-05-2020 10:45

Również zbanowany. Konto od ponad roku, tidala nie wyłączyłem jeszcze. Wszystko zgodnie z regulaminem.

Dajcie znać jak ktoś dostanie info od supportu

Wysłane z mojego BND-L21 przy użyciu Tapatalka


RE: Nawet 125zl zwrotu za wypróbowanie Tidal HiFi z Quidco! - Pablo1878 - 29-05-2020 12:07

Your Quidco account was closed because we have deemed the attempted purchase to not be a genuine sale. The music trial has been taken out to exploit the offer advertised.

We have seen an influx of sales from Poland and the attempted exploitation of our refer a friend programme via forums in Poland. We are on these forums and aware of the instructions that are being advertised.

We would like to remind you of the Quidco Account Holder Agreement you signed up to https://www.quidco.com/quidco-account-holder-agreement/. Particular sections that are relevant include;

3. Obtaining an Account

You must be at least 16 years of age to obtain an Account. A person may have no more than one Account. You must be a resident of the UK to register for a Quidco Account.


To mi odpisali także kasy nie zobaczymy. Wink


RE: Nawet 125zl zwrotu za wypróbowanie Tidal HiFi z Quidco! - kariolmax - 29-05-2020 12:48

Ja się jeszcze kłócę i wciskam kit, że w momencie rejestracji byłem rezydentem w UK, jak mi to sprawdzą? beka Mogliby po prostu wycofać ofertę a nie sypać banami za korzystanie z oferty zgodnie z jej warunkami.


RE: Nawet 125zl zwrotu za wypróbowanie Tidal HiFi z Quidco! - rachman - 29-05-2020 13:07

Przecież możesz siedzieć nawet na Grenlandii a być ich rezydentem. Oni bez danych nie są w stanie sprawdzić nic. Jadą po IP i wywalają każdego kto rezydent i kto nie. To nie wróżki by wiedzieć kto podatki płaci w Wielkiej Brytanii. A IP sprawdzanie to najprostsza metoda - tylko że nie dająca żadnej realnej szansy weryfikacji kto rezydent a kto nie.
Wylewają dziecko z kąpielą sugerując się IP (kto rezydentem a przyjechał na chwilę do PL poleci tak samo bo po czym zweryfikują, wnioskuję po tym co piszą - jak z Polski jestes bebe). Jakby był wymóg podania danych to ok kumam. Ale mi staremu dziadu piszą o warunkach że musze mieć powyżej 16 lat... a pytali o to? O nic nie pytają a mają pretensje i używają ich jako argumentów Sex bo dane to zawsze podaję przy wypłacie a nie by leżały u kogoś a potem wycieki itd.
Piszą że brak podanych od razu danych oznacza żeś fejk konto, a oni mają ludzi na forach i wiedzą o co Polakom chodzi... Poziom z pupu nawet jeśli w dużej mierze prawdziwy.

Mają prawo wywalić fejkowe multikonta, nielatów i nierezydentów ale żenada jak chodzi o sposób weryfikacji tego. Miałem korzystać a bonus mnie zachęcił do rejestracji ale po takim podejściu to wolę inne platformy oczaić.


RE: Nawet 125zl zwrotu za wypróbowanie Tidal HiFi z Quidco! - malpa2 - 29-05-2020 18:48

Ale subskrypcje w tidal radzę wyłączyć i odpiąć kartę bo do wypłaty to Polacy be i nie jesteśmy rezydentami, ale jak ktoś zapomniałby wyłączyć subskrypcji na Tidal to daje sobie rękę uciąć, że chętnie pobraliby kasę z karty Smile


RE: Nawet 125zl zwrotu za wypróbowanie Tidal HiFi z Quidco! - Pablo1878 - 29-05-2020 19:01

(29-05-2020 18:48)malpa2 napisał(a):  Ale subskrypcje w tidal radzę wyłączyć i odpiąć kartę bo do wypłaty to Polacy be i nie jesteśmy rezydentami, ale jak ktoś zapomniałby wyłączyć subskrypcji na Tidal to daje sobie rękę uciąć, że chętnie pobraliby kasę z karty Smile

Z pustego konta mogą sobie pobierać. Big Grin A tak całkiem serio to lepiej odłączyć sobie teraz żeby później nie było zdziwienia jak kasa zniknie z konta. Ostatnio podłączyłem kartę do Microsoft i chcieli mi pobrać 430 zł.


RE: Nawet 125zl zwrotu za wypróbowanie Tidal HiFi z Quidco! - kariolmax - 30-05-2020 11:16

Musicie odłączyć kartę, aby nie pobrało kasy - Tidal świadczy swoje usługi w Polsce, a więc na 100% będą próbować ściągnąć za pierwszy płatny miesiąc. Ja tak jak w przypadku Rakuten nie poddaję się i próbuję - oba serwisy wysyłały na początku identyczne wiadomości do każdego zbanowanego, dopiero tydzień po pierwszych "reklamacjach" zaczęli podchodzić do każdego przypadku indywidualnie bo większość już odpuściła na tym etapie.

Najgorsze że było sporo osób, które próbowały robić to na nawet kilkanaście różnych kont... to już drugi raz, gdy przez takie działanie tracą również osoby niebiorące udziału w promocji.


RE: Nawet 125zl zwrotu za wypróbowanie Tidal HiFi z Quidco! - Pablo1878 - 30-05-2020 11:49

(30-05-2020 11:16)kariolmax napisał(a):  Musicie odłączyć kartę, aby nie pobrało kasy - Tidal świadczy swoje usługi w Polsce, a więc na 100% będą próbować ściągnąć za pierwszy płatny miesiąc. Ja tak jak w przypadku Rakuten nie poddaję się i próbuję - oba serwisy wysyłały na początku identyczne wiadomości do każdego zbanowanego, dopiero tydzień po pierwszych "reklamacjach" zaczęli podchodzić do każdego przypadku indywidualnie bo większość już odpuściła na tym etapie.

Najgorsze że było sporo osób, które próbowały robić to na nawet kilkanaście różnych kont... to już drugi raz, gdy przez takie działanie tracą również osoby niebiorące udziału w promocji.

Chyba jestem ślepy ale nie widzę takiej opcji na aplikacji.


RE: Nawet 125zl zwrotu za wypróbowanie Tidal HiFi z Quidco! - twardy - 30-05-2020 12:06

Mozna tylko anulowac subskrypcje. Nie ma opcji usuniecia metody platnosci.