Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Youtube wyświetlenia - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: YouTube (/Forum-YouTube-454)
+--- Wątek: Youtube wyświetlenia (/Temat-Youtube-wyswietlenia-167793)



Youtube wyświetlenia - Majk94 - 03-05-2020 13:40

Cześć.

Od jakiegoś czasu prowadzę kanał na youtube ciekawostki wspomagam się wyświetleniamiSmile jednak filmy się nie wybijają wstawiłem 10 minutowy film wykupiłem 8 tyś wyświetleń jednak czas oglądania wynosi 2,5 min czy polecicie wyświetlenia które pomogą dobić mi 50 % oglądalności?

PS.Kupowałem tylko Polskie wyświetlenia,lajki najtańsze i trochę komentarzy z multi.


RE: Youtube wyświetlenia - Panco122 - 03-05-2020 21:24

Daj link do kanału, zobaczymy jak to wygląda


RE: Youtube wyświetlenia - Majk94 - 05-05-2020 10:08

(03-05-2020 21:24)Panco122 napisał(a):  Daj link do kanału, zobaczymy jak to wygląda

Jeśli chodzi o filmy,tagi,opisy i tytuły to bardzo dobrze wszystko dopasowałemSmile

Chce się dowiedzieć tylko jakie wyświetlenia dokupić żeby dobić chociaż 50 %
"średniego czasu oglądania"


RE: Youtube wyświetlenia - Panco122 - 06-05-2020 09:21

To raczej kupne wyświetlenia obniżą Ci ten % a nie zwiększą. Nawet te HR. Ciężko zrobić wyższy %, niż 50, bo wiele ludzi wyłącza film od razu i to mocno obniża średnią.