Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Skrill wpłata paysafecard w euro - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: Skrill (/Forum-Skrill-456)
+---- Wątek: Skrill wpłata paysafecard w euro (/Temat-Skrill-wplata-paysafecard-w-euro-167785)



Skrill wpłata paysafecard w euro - Talimka - 02-05-2020 18:51

Mam kartę paysafecard w euro czy mogę to wpłacić na konto w skrillu, a potem to przelać na swoje konto bankowe w Polsce?


RE: Skrill wpłata paysafecard w euro - SoLo17 - 03-05-2020 20:45

Możesz, ale z tego co się orientuje zostaniesz dwa razy walnięty w rogi. Przypuszczam, że masz Skrilla w PLN więc po pierwsze zapłacisz prowizje za depozyt przez Paysafecard (obecnie chyba 20%), a po drugie opłatę za przewalutowanie, bodajże 4%.


RE: Skrill wpłata paysafecard w euro - mistrzuniu4791 - 04-05-2020 00:21

Od dawna już jest że nieważne na jaką walutę by założony Skrill aktualnie nie na żadnego przewalutowania wpłata w Euro pojawia się na skrillu w Euro, a z nim jakby subkonto z tą waluta


RE: Skrill wpłata paysafecard w euro - RRsick - 08-05-2020 21:57

przeciez jak chcesz wpłacić kase na skrilla przez PSC to musisz miec MYpsc czy nie mam racji? a w PL mypsc nie odładujesz karty w euro


RE: Skrill wpłata paysafecard w euro - kotek34 - 09-05-2020 13:38

Cytat: Od dawna już jest że nieważne na jaką walutę by założony Skrill aktualnie nie na żadnego przewalutowania wpłata w Euro pojawia się na skrillu w Euro, a z nim jakby subkonto z tą waluta

Bzdura

//Edit:
Robie update, poniewaz ostatnio przeslano mi EUR na moje konto Skrill i pojawilo sie na osobnym saldzie, bez automatycznego przeliczania na PLN. Na 100% jest tak od niedawna, poniewaz wczesniej zadne subkonto sie nie tworzylo. Na swoim koncie rowniez nie zmienialem zadnych ustawien, wiec wyglada, ze Skrill po prostu wdrozyl dopiero takie rozwiazanie.

Cytat:przeciez jak chcesz wpłacić kase na skrilla przez PSC to musisz miec MYpsc czy nie mam racji? a w PL mypsc nie odładujesz karty w euro

Przy malych kwotach nie zawsze ejst wymagane MyPSC, aczkolwiek zdecydowanie trudniej sie wplaca Paysafecard jak kiedys i tutaj oczywiscie prawda, karty w EUR nie da sie wczytac na polskie MyPSC

Cytat:Przypuszczam, że masz Skrilla w PLN więc po pierwsze zapłacisz prowizje za depozyt przez Paysafecard (obecnie chyba 20%)

Prowizja przy wplacie przez PSC jest 1% a nie 20%. Najlepiej pisac jak sie nie ma pojecia.

A wracajac do tematu, niestety nie dasz rady zrobic depozytu Paysafecardem w obcej walucie na konto Skrill PLN.