Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Prowizja za poleconego - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Prowizja za poleconego (/Temat-Prowizja-za-poleconego-167665)



Prowizja za poleconego - Shimeon - 23-04-2020 19:23

W których panelach ankietowych system referencyjny jest w miarę solidny? Mam na myśli to, aby prowizja za jednego, AKTYWNEGO poleconego była dość przyzwoita. Wink


RE: Prowizja za poleconego - Kryspin - 23-04-2020 20:15

To chyba oczywiste że tam gdzie dostajesz % z poleconego za jego aktywność czyli opinie,ysense,tgm,mojezakupy itd lepiej dostawać ciągle jakiś % niż jednorazowo określoną liczbę punktów,kasy...


RE: Prowizja za poleconego - Shimeon - 23-04-2020 21:48

(23-04-2020 20:15)Kryspin napisał(a):  To chyba oczywiste że tam gdzie dostajesz % z poleconego za jego aktywność czyli opinie,ysense,tgm,mojezakupy itd lepiej dostawać ciągle jakiś % niż jednorazowo określoną liczbę punktów,kasy...

I po co mi to mówisz? Przecież ja wiem jak działa system poleconych w tego typu programach zarobkowych. A napisałeś to tak, jakbym pierwszy raz na oczy zobaczył panel ankietowy. Dobre sobie Tongue

ysense
opinie
tgm

Czekam na dalsze propozycje.


RE: Prowizja za poleconego - Kryspin - 23-04-2020 21:57

(23-04-2020 21:48)Shimeon napisał(a):  
(23-04-2020 20:15)Kryspin napisał(a):  To chyba oczywiste że tam gdzie dostajesz % z poleconego za jego aktywność czyli opinie,ysense,tgm,mojezakupy itd lepiej dostawać ciągle jakiś % niż jednorazowo określoną liczbę punktów,kasy...

I po co mi to mówisz? Przecież ja wiem jak działa system poleconych w tego typu programach zarobkowych. A napisałeś to tak, jakbym pierwszy raz na oczy zobaczył panel ankietowy. Dobre sobie Tongue

ysense
opinie
tgm

Czekam na dalsze propozycje.

jeżeli wiesz to po co zakładasz takie durne tematy? Jesteś taki obeznany w panelach to powinieneś wiedzieć gdzie jaki system dobrze działa. Nikt Ci nic nowego w takim razie nie napisze.


RE: Prowizja za poleconego - Eduardo213 - 23-04-2020 22:10

(23-04-2020 20:15)Kryspin napisał(a):  To chyba oczywiste że tam gdzie dostajesz % z poleconego za jego aktywność czyli opinie,ysense,tgm,mojezakupy itd lepiej dostawać ciągle jakiś % niż jednorazowo określoną liczbę punktów,kasy...
Twój pomysł bedzie super, hiper, świetny jezeli osoby polecone chca zostac na dluzej, jezeli zgarniasz osoby które bardzo szybko sie nudzą i zaraz odejdą, to jednak lepiej dostawac raz, więc Twoje myślenie jest tak samo durne jak to pytanie.
Niestety nie masz wplywu na to, jakie osoby rekrutujesz, wiec czasem, a nawet w wielu wypadkach lepiej jest dostać raz, niz wcale, bo ktoś sie szybko nudzi.
EDIT: A kolejne, autor tematu nie pyta, jaki sposób jest lepszy(wydaje mi sie, ze czytanie ze zrozumieniem to nie jest Twoja mocna strona), tylko które panele oferują najelpszy stosunek prowizji.


RE: Prowizja za poleconego - Shimeon - 26-04-2020 21:08

(23-04-2020 22:10)Eduardo213 napisał(a):  Twój pomysł bedzie super, hiper, świetny jezeli osoby polecone chca zostac na dluzej, jezeli zgarniasz osoby które bardzo szybko sie nudzą i zaraz odejdą, to jednak lepiej dostawac raz, więc Twoje myślenie jest tak samo durne jak to pytanie.
Niestety nie masz wplywu na to, jakie osoby rekrutujesz, wiec czasem, a nawet w wielu wypadkach lepiej jest dostać raz, niz wcale, bo ktoś sie szybko nudzi.
EDIT: A kolejne, autor tematu nie pyta, jaki sposób jest lepszy(wydaje mi sie, ze czytanie ze zrozumieniem to nie jest Twoja mocna strona), tylko które panele oferują najelpszy stosunek prowizji.

Mądrego to aż miło posłuchać (bez obrazy Kryspin).

Mógłbym mieć nawet jednego poleconego na takim panelu. Byleby wypełniał ankiety, a ja miał ładny profit z niego. Smile


RE: Prowizja za poleconego - KrewZKrwi8888 - 27-04-2020 09:24

(23-04-2020 19:23)Shimeon napisał(a):  Mam na myśli to, aby prowizja za jednego, AKTYWNEGO poleconego była dość przyzwoita. Wink
Za "jednego" polecanego nie liczyłbym na jakiekolwiek znaczne profity niestety.