Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Fejster - Brak wpłaty za wymianę paysafecard o wartości 2 tyś. zł - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Fejster - Brak wpłaty za wymianę paysafecard o wartości 2 tyś. zł (/Temat-Fejster-Brak-wplaty-za-wymiane-paysafecard-o-wartosci-2-tys-zl-167525)

Strony: 1 2 3


RE: Fejster - Brak wpłaty za wymianę paysafecard o wartości 2 tyś. zł - kotek34 - 05-05-2020 20:36

(05-05-2020 19:44)TheBot napisał(a):  Dobrą opcją na forum by była zakładka "Transactions History" w profilu u każdego użytkownika forum ...
Każdy kto przeprowadził jakąś transakcję z danym użytkownikiem , mógłby zostawiać mu opinię pozytywną lub negatywną , dałoby to jakiś obraz kolejnemu userowi , który by zamierzał podjąć współpracę z danym użytkownikiem ... gdzieś kiedyś takie coś widziałem na innym forum .

Jest dzial "Ocena handlarzy"


RE: Fejster - Brak wpłaty za wymianę paysafecard o wartości 2 tyś. zł - TheBot - 05-05-2020 23:10

(05-05-2020 20:36)kotek34 napisał(a):  Jest dzial "Ocena handlarzy"

Trochę mało to praktyczne , musisz przewalić cały dział , aby znaleźć danego użytkownika Smile


RE: Fejster - Brak wpłaty za wymianę paysafecard o wartości 2 tyś. zł - Noizzyy - 05-05-2020 23:19

Nie wiem, czy nie dostanę warna za to ale polecam przejrzeć jak tutaj jest to zrobione.

https://www.epicnpc.com/

Jest to forum do handlu kontami z gier itd.
Użytkownicy po udanej bądź nieudanej transakcji wystawiają ocenę i krótki komentarz, dzięki czemu od razu wiadomo kogo unikać.

Ten post nie ma na celu promocji tego forum czy coś, wstawiłem to tylko poglądowo, jakby to mogło wyglądać


RE: Fejster - Brak wpłaty za wymianę paysafecard o wartości 2 tyś. zł - TheBot - 05-05-2020 23:59

(05-05-2020 23:19)Noizzyy napisał(a):  Nie wiem, czy nie dostanę warna za to ale polecam przejrzeć jak tutaj jest to zrobione.

https://www.epicnpc.com/

Jest to forum do handlu kontami z gier itd.
Użytkownicy po udanej bądź nieudanej transakcji wystawiają ocenę i krótki komentarz, dzięki czemu od razu wiadomo kogo unikać.

Ten post nie ma na celu promocji tego forum czy coś, wstawiłem to tylko poglądowo, jakby to mogło wyglądać

Z tego co patrze to na tym forum , ta metoda jest bardzo podobna jak obecna "Oceny handlarzy", musisz przewalać tonę postów aby kogoś wyszukać , a mnie chodzi o bardziej uproszczone , po prostu klikam np na Twój nick , wyświetla się Twój profil za zakładką "Feedback Traders" , wchodzę w nią i mam wszystkie opinie dotyczące Ciebie , a i sam mogę coś dodać...na zarabiam wielu ludzi robi transakcję nie publicznie , dopiero jak zostaną oszukani to publikują . Admini powinni coś pomyśleć ... Trzeba kończyć tutaj ten temat bo zaraz wpadnie tu mod i rozda po prezencie za zły dział i temat Big Grin


RE: Fejster - Brak wpłaty za wymianę paysafecard o wartości 2 tyś. zł - Fricooo - 06-05-2020 08:09

Może po prostu wystarczy zrozumieć że to nie jest forum poświęcone handlu i mały odsetek osób tylko czeka na taka okazję, aby kogoś oszukać. Jeśli ktoś potrzebuje coś załatwić to wystarczy zrobić to poprzez platformę, gdzie macie program ochrony kupujących.


RE: Fejster - Brak wpłaty za wymianę paysafecard o wartości 2 tyś. zł - Hybrid1990 - 06-05-2020 09:14

@TheBot zamiast przewalać tony postów, wystarczy skorzystać z tak trywialnego narzędzia, jakim jest opcja szukaj, wystarczy wejść w Ocena Handlarzy i na dole działu po prawej w okienku "Szukaj w tym dziale:" wpisać interesujący nas nick. Dodatkowo u każdej osoby w profilu na forum można zostawić komentarz/e, w tym jak najbardziej dotyczący zawartej transakcji, i takie co niektórzy mają, więc tworzenie jakiejś dodatkowej zakładki z oceną jest zbędne.
Druga sprawa, jak ktoś kogoś tu oszuka nawet na kilka groszy, to leci stąd z banem, więc negatywne komentarze dotyczą głównie tylko opóźnień z zapłatą czy niską jakością wykonania usługi, których jest mało, a nawet pomimo takich komentarzy, jest mnóstwo osób które zawierają z takimi userami transakcje z własnej woli.
No i po trzecie, żadne pozytywne oceny, wystawione nawet przez 100 osób, nie mogą być traktowane jako wyznacznik stuprocentowo bezpiecznej transakcji. Przykładowo - dużo oszustów zbiera pozytywne opinie na transakcjach, aby się uwiarygodnić, a następnie robią skok na kasę. Nigdy też nie wiadomo kiedy komuś się nagle "znudzi" lub popadnie w jakieś "kłopoty", wtedy może ulotnić się z naszymi pieniędzmi pomimo ogromnego stażu, rangi czy masy pozytywnych komentarzy, np. full2000 czy piotrekprokork.

Widzę pewny bezsens w jednym działaniu - wystawianie pozytywnego komentarza osobie, która wysłała pieniądze/towar/usługę jako pierwsza. Bo w jaki niby sposób taki komentarz oddaje wiarygodność temu userowi? Żeby się w ogóle zaczęła transakcja, on musi wysłać jako pierwszy, a to nie jest żaden powód, aby wystawiać mu z tego względu pozytywną opinię. Pozytywny komentarz za usługę powinna dostać tylko ta strona, która wykonała ruch jak druga, czyli ktoś dostał pierwszy pieniądze/towar/usługę, a następnie zapłacił za to.
W taki sposób pozytywy nabijają oszuści, najpierw wysyłają jako pierwsi, a później jak planują wałek, to powołują się na masę komentarzy, mówiąc że są zaufani i że wyślą jako drudzy.
Dlatego odradzam lekkomyślnego wystawiania takich pozytywnych komentarzy, zwłaszcza jeśli ktoś o nie prosi.