Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[PPI] Pierwszy raz z zarabianiem w internecie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: [PPI] Pierwszy raz z zarabianiem w internecie (/Temat-PPI-Pierwszy-raz-z-zarabianiem-w-internecie-167414)

Strony: 1 2


[PPI] Pierwszy raz z zarabianiem w internecie - Bodho - 08-04-2020 19:45

Witam wszystkich, będzie to mój pierwszy raz kiedy będę próbował coś zarobić w internecie.
Dlaczego akurat ppi?
Z tego co przeglądałem forum to PPI jest to dość stara metoda, jednak szukałem takiej metody która spełnia pewne kryteria. Nie potrzebuję żadnych pieniędzy na start, nie chcę zakładać żadnych stron (nie znam się na tym) i jedyne czego potrzebuję (i do tego się ograniczę) to Youtube i może jakiś blog. Wiem brzmi to mało ambitnie.
Jak będę zarabiał?

Hacki, generatory pisane w Visual Basic, tak wiem znowu metoda przedpotopowa Lol.
Trochę montowania by hacki wyglądały na działające, zdobycie wyświetleń, lajków i komentarzy (oczywiście za darmo bo jakby inaczej Lol) i film będzie lądował na Youtubie i blogu. Będę korzystał ze strony cininstaller.
Co chcę osiągnąć?
To będzie mój pierwszy raz z tego typu zarabianiem w internecie. Chciałbym sam na własnej skórze przetestować jak to będzie wyglądać i czy się do tego nadaję.
Mój cel to zarobienie w tym miesiącu 10$
0/$10

Cele na ten tydzień
  • Założyć konta na stronach do zbierania wyświetleń
  • Zdobyć trochę punktów na tych stronach
  • Zrobić intro dla kanałów
  • Zrobić tło kanału
  • Zrobić awatar kanału
  • Pooglądać parę filmów odnośnie montażu
Założone mam już 2 konta gmail, nie jestem pewny czy chcę na tych kontach wrzucać filmy cały czas czy może po parę sztuk i przerzucać się na kolejne. Jak na razie wydaję mi się, że do końca miesiąca starczą mi te 2.
Chciałbym bardziej iść w jakość a nie ilość dlatego chciałbym by te kanały wyglądały bardzo profesjonalnie, dlatego jakieś dobre intro i awatar raczej jest wymagane. Chciałbym też podszkolić się trochę w montażu by jeszcze bardziej zwiększyć jakość.


RE: [PPI] Pierwszy raz z zarabianiem w internecie - shf - 08-04-2020 20:19

Jestem ciekaw jak PPI teraz sie spisuje, bo wiem ze sa blokady co firewall blokuje instalki z PPI i to samo Chrome blokowało z tego co pamiętam. Będę obserwować jak zarobki i postępy idą Big Grin


RE: [PPI] Pierwszy raz z zarabianiem w internecie - aron-baron - 08-04-2020 20:26

(08-04-2020 20:19)shf napisał(a):  Jestem ciekaw jak PPI teraz sie spisuje, bo wiem ze sa blokady co firewall blokuje instalki z PPI i to samo Chrome blokowało z tego co pamiętam. Będę obserwować jak zarobki i postępy idą Big Grin

Blokują dalej i co z tego że masz dużo wizyt jak i tak chu** ledów bo blokuje link.... ale również Powodzenia Smile


RE: [PPI] Pierwszy raz z zarabianiem w internecie - Bodho - 08-04-2020 20:38

Wyjdzie w praniu, jak się nie uda to trudno, przynajmniej spróbowałem.
Wielkie dzięki Big Grin


RE: [PPI] Pierwszy raz z zarabianiem w internecie - Bodho - 09-04-2020 14:09

Dzień 1

Wróciłem o 14 z pracy chociaż pracą tego nazwać nie można, tak sobie dorabiam. Wydaję mi się, że na spokojnie uda mi się zrobić to co wczoraj wymieniłem. Jak na razie założyłem konta na stronach od wyświetleń, jak na razie udało mi się znaleźć 4. Co do intra raczej nie będę się bawił w własnoręczne tworzenie bo się na tym nie znam i nie dość że wyglądało by jak gó[ekhem].. Kupa, to zajęło by to masę czasu, postaram się znaleźć może jakiś generator ale raczej ciężko będzie znaleźć taki który nie zostawia znaku wodnego, ale z dwojga złego.. Tło i awatar akurat zrobię sam, coś tam umiem dłubać i w sumie to lubię więc czemu nie.
Ale wszystkim tym zajmę się trochę później, idę coś zjeść i przejdę się na siłownię a później zajmę się resztą.
[Po reklamie]
Intro już się renderuje, o dziwo znalazłem stronę gdzie nie ma watermarka, będę się nią też posiłkował przy kolejnych kontach. Zrobiłem też awatar, tła chyba nie będę robił, niech zostanie jak jest.
Podsumowanie

Dzisiaj tak naprawdę nic konkretnego nie zrobiłem i chyba już dzisiaj nie zrobię. Trochę obawiam się tworzenia hacka i bawienie się w montażu by to wyglądał na działający bo domyślam się że to będzie zadanie nie w mąkę pierdnął. Ale raczej najbardziej obawiam się szukania niszy, co prawda jedną już w głowie mam (co prawda średniej jakości ale kij) ale trzeba będzie szukać następnej. Dzisiaj jeszcze zajmę się weryfikacją Youtube i nabiję parę punktów na stronach i w sobotę zajmę się VB.
0/$10



RE: [PPI] Pierwszy raz z zarabianiem w internecie - shf - 09-04-2020 14:27

Robiłem własne generatory w Visual Basic, nie jest ciężko. Kwestia szablonu, podmiany i umieszczenia kilku buttonów. Jak będziesz potrzebować pomocy daj znać. Będę tylko musiał zainstalować środowisko do VB.


RE: [PPI] Pierwszy raz z zarabianiem w internecie - Bodho - 09-04-2020 16:51

(09-04-2020 14:27)shf napisał(a):  Robiłem własne generatory w Visual Basic, nie jest ciężko. Kwestia szablonu, podmiany i umieszczenia kilku buttonów. Jak będziesz potrzebować pomocy daj znać. Będę tylko musiał zainstalować środowisko do VB.

Tak jak patrzyłem na internecie to faktycznie nie wygląda to na trudne, zwłaszcza, że ma to tylko wyglądać a nie działać. Ale dzięki, w razie czego będę się odzywać Big Grin


RE: [PPI] Pierwszy raz z zarabianiem w internecie - dzemba - 09-04-2020 18:54

W AutoIT, zrobienie tego zajmuje 20 max minut, polecam, banalne, nawet robiłem jakieś fake błędy windowsa o błędnym pobraniu pliku Smile i zachęcałem do ponownego pobrania.


RE: [PPI] Pierwszy raz z zarabianiem w internecie - Bodho - 10-04-2020 12:45

(09-04-2020 18:54)dzemba napisał(a):  W AutoIT, zrobienie tego zajmuje 20 max minut, polecam, banalne, nawet robiłem jakieś fake błędy windowsa o błędnym pobraniu pliku Smile i zachęcałem do ponownego pobrania.
Coś tam w AutoIT grzebałem ale nie wiedziałem, że ma taką opcję. Z tego zo patrzę na youtubie faktycznie wygląda to łatwo ale chyba nie będzie miało tylu opcji co vb, bo chciałbym żeby wyglądało to dość ładnie.

np:

[Obrazek: youtube-design.png]


RE: [PPI] Pierwszy raz z zarabianiem w internecie - rob2499 - 10-04-2020 16:00

Oby pierwsze pobrania wpadły, reszta już będzie tylko dalszą motywacją Wink