Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak zarobić z MyLead z wykorzystaniem FanPagu na FB - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Jak zarobić z MyLead z wykorzystaniem FanPagu na FB (/Temat-Jak-zarobic-z-MyLead-z-wykorzystaniem-FanPagu-na-FB-167406)



Jak zarobić z MyLead z wykorzystaniem FanPagu na FB - crrl - 07-04-2020 18:37

Witam, mam pytanie odnośnie tego w jaki sposób zarobić z MyLead na fanpag'u o tematyce "zniżki i promocje", za pomocą CPS, COD. Mam problem z linkowaniem,a dokładniej facebook blokuje moje linki, nawet jeśli je skróce na bit.ly czy tez tiny. Co robic? Za rady i odpowiedzi z góry dziękuje. Chętnie usłyszę inne sugestie co do strony.
Pozdrawiam i życzę zdrówka.


RE: Jak zarobić z MyLead z wykorzystaniem FanPagu na FB - trybulski - 07-04-2020 19:09

włąsny skracacz - koszt 10 zł: domena i serwer jakiś najtańszy pod wp


RE: Jak zarobić z MyLead z wykorzystaniem FanPagu na FB - crrl - 07-04-2020 20:03

A wixsite? Warto tu stworzyć?


RE: Jak zarobić z MyLead z wykorzystaniem FanPagu na FB - Czaq - 08-04-2020 07:46

@[crrl]
Wystarczy uploadować treści na serwer Wix/Mobirise i w oparciu o https://mylead.global/pl/blog/landing-page-zbuduj-wlasna-strone tworzysz prosty landing page, one-page.
Choć jednak polecam wykorzystać domenę chociażby z promocji nazwy/az/home. Smile


RE: Jak zarobić z MyLead z wykorzystaniem FanPagu na FB - adi_hq - 08-04-2020 19:52

Domena z hostingiem na az.pl to 8,88 za pierwszy rok. Sam korzystam i jestem zadowolony.


RE: Jak zarobić z MyLead z wykorzystaniem FanPagu na FB - crrl - 11-04-2020 17:07

Dzięki za odpowiedzi, zarzucam +repem Tongue