Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zlecę stworzenie forum na Wordpressie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Zlecę stworzenie forum na Wordpressie (/Temat-Zlece-stworzenie-forum-na-Wordpressie-167404)



Zlecę stworzenie forum na Wordpressie - Pakula - 07-04-2020 17:32

Witam zlecę stworzenie forum na Wordpressie layout mam przygotowany bez zbędnej grafiki. Kwestia wdrożenia layoutu. Proszę podać widełki cenowe tutaj lub na priv.


RE: Zlecę stworzenie forum na Wordpressie - Gremquen - 07-04-2020 17:34

Forum i Wordpress? Na pewno przemyślany pomysł? Czemu akurat wp?


RE: Zlecę stworzenie forum na Wordpressie - Styler - 07-04-2020 17:43

Podejmę się.

Czas: 1 - 4 dni
Cena: 300 - 800

Poproszę o szczegółowe informacje na PW.


RE: Zlecę stworzenie forum na Wordpressie - Pakula - 07-04-2020 18:06

Może być na czymś innym niż wordpress nie koniecznie wp


RE: Zlecę stworzenie forum na Wordpressie - BongoFeel - 07-04-2020 23:38

no to chyba najwygodniej myBB Smile chociaż ja i tak do phpBB przyzwyczaiłem się


RE: Zlecę stworzenie forum na Wordpressie - Gremquen - 07-04-2020 23:46

Podeślij na PW ten layout, zobaczymy co i jak Smile


RE: Zlecę stworzenie forum na Wordpressie - itmaster - 08-04-2020 08:15

Pierwszy raz słyszę o forum na WP, możesz zarzucić linkiem na jakieś przykładowe które już funkcjonuje na tym skrypcie?

Według mnie lepiej wdrożyć jakiś dedykowany skrypt forum, niż bawić się w przerabianie skryptu, który pierwotnie został stworzony dla blogów.


RE: Zlecę stworzenie forum na Wordpressie - milo - 08-04-2020 11:02

(08-04-2020 08:15)itmaster napisał(a):  Pierwszy raz słyszę o forum na WP, możesz zarzucić linkiem na jakieś przykładowe które już funkcjonuje na tym skrypcie?

Według mnie lepiej wdrożyć jakiś dedykowany skrypt forum, niż bawić się w przerabianie skryptu, który pierwotnie został stworzony dla blogów.

Racja. Tym bardziej, że do mybb masz polskie wsparcie, dużo wtyczek i szablonów.
Zawsze możesz prowadzić forum i portal razem, wlaśnie na mybb.


Zlecę stworzenie forum na Wordpressie - Majka - 16-04-2021 10:08

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.