Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[pomoc lub współpraca) instagramowy sukces! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [pomoc lub współpraca) instagramowy sukces! (/Temat-pomoc-lub-wspolpraca-instagramowy-sukces-167279)



[pomoc lub współpraca) instagramowy sukces! - wdowzz - 01-04-2020 01:18

Hej, od tygodnia zajmuję się promocją mojego konta na IG dotyczącego zarabiania przez internet.

Wygenerowałem 150 realnych obserwujących, aktywność w widoczności relacji, posta blisko 90%. Kilka/kilkanascie wiadomości dziennie odczytuje od osób zainteresowanych zarabianiem. Mam tam niszę, dzięki której zarabiam mniej więcej 10-20zl dziennie

Szukam osoby, która podsunie pomysł/sposób na zarobek, którym będziemy się dzielić. Ja inwestuje w promocje, daje miejsce do promocji Twojego sposobu i dalej prężnie rozwijam konto.

Oferuję Ci udział w zyskach 50/50, podziwiasz mi metode - płacę Ci za wyniki. Po prostu działamy razem.

Czy byłby ktoś chętny? W ciągu miesiąca planuje dobić na tym koncie 1k realnych obserwujących z równie wysoką aktywnością.


RE: [pomoc lub współpraca) instagramowy sukces! - get_dollar - 01-04-2020 06:26

Był tu całkiem niedawno podobny temat.

Możesz skopiować taki patent dla siebie, ten chyba calkiem nieźle zarabia:
olx.platinumprestige.pl


RE: [pomoc lub współpraca) instagramowy sukces! - Hybrid1990 - 01-04-2020 07:12

Dział Dyskusja o Zarabianiu to nie miejsce na ogłoszenia, załóż temat w dziale Wykonam lub Zlecenia.
Nie przenoszę, bo nie masz wymaganych minimum 50 postów.

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.