Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Monese/Revolut - czy można założyć tylko kartę wirtualną? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+--- Wątek: Monese/Revolut - czy można założyć tylko kartę wirtualną? (/Temat-Monese-Revolut-czy-mozna-zalozyc-tylko-karte-wirtualna-167067)



Monese/Revolut - czy można założyć tylko kartę wirtualną? - sentiprime - 22-03-2020 09:40

Dzień dobry.

Na wstępię chciałbym zaznaczyć, że jeśli wrzuciłem ten wątek w zły temat, to proszę o przeniesienie.

Moje pytania odnosi się do konta w monese i revolut. Istnieje możliwość aby założyć w nich konto tylko z kartą wirtualną, bez zamawiania karty fizycznej?

Jeśli tak to proszę o wyjaśnienie jak to zrobić.

Dzięki ! Wink


RE: Monese/Revolut - czy można założyć tylko kartę wirtualną? - sentiprime - 22-03-2020 17:15

Ponawiam pytanie.


RE: Monese/Revolut - czy można założyć tylko kartę wirtualną? - azontoo - 22-03-2020 17:33

Ja tak mam. Wiec tak


RE: Monese/Revolut - czy można założyć tylko kartę wirtualną? - Fejster - 22-03-2020 18:09

@[sentiprime] można ją tak mam. Nie podbijaj tematu co kilka godzin.
Monese w ostatniej aktualizacji chyba wymusza kartę fizyczną ale w revo można.


RE: Monese/Revolut - czy można założyć tylko kartę wirtualną? - sentiprime - 22-03-2020 19:04

(22-03-2020 18:09)Fejster napisał(a):  @[sentiprime] można ją tak mam. Nie podbijaj tematu co kilka godzin.
Monese w ostatniej aktualizacji chyba wymusza kartę fizyczną ale w revo można.

Rozumiem, nie wiedziałem.

Jak zrobić w revolucie, żeby nie wysyłali fizycznej?


RE: Monese/Revolut - czy można założyć tylko kartę wirtualną? - Fejster - 22-03-2020 20:00

Po prostu jak co się wyświetli okno z zamawianiem karty wybierasz opcję "nie teraz".

Powinno być na górze po prawej chyba że któraś aktualizacja to zmieniła