Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Facebook a blokady. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Facebook a blokady. (/Temat-Facebook-a-blokady-166818)



Facebook a blokady. - SKOR514 - 05-03-2020 19:50

Witajcie.
Dotarłem do momentu, kiedy FB stwierdził, że moje prywatne konto to nie ja ( nie pomogło przesłanie dowodu, hah).
Może uda się rozpocząć tutaj ciekawą dyskusję.
Do rzeczy. Konta na FB potrzebuje do promocji swojej usługi na grupach. Promuje własny poradnik dotyczący branży jaką jest copywriting. To typowy real content. Klienci zadowoleni, ja zadowolony, sytuacji win-win. Powiedźmy. FB wrzuca mi posty jako spam praktycznie natychmiast. Stosuje zasadę jedno konto/jedna przeglądarka do niego, jedno proxy. I co? Stażowe konto, zachowanie tej zasady, posty bez zdjęć, linków, dwa posty na grupie, oba oznaczone jako spam i weryfikacja na koncie, lub ban na starcie. Macie jakieś porady? Bo już nie wiem, jak uświadomić Facebookowi, że nie robię nikomu krzywdy, hah.


RE: Facebook a blokady. - joanna78 - 28-06-2020 19:50

Odcisk przeglądarki zmień. Konta powyżej roku są nie do ruszenia przez Facebooka - algorytm kasuje konto, a jak nie widzi powiązań między kontami i widzi, że konta mają lata to dlaczego miałby weryfikować takowe konta? Jedynie zdjęcie może kazać wysłać ale to ściema i może być konto białej kobiety a jak wyślesz czarnego faceta tylko dobrze to zrobisz to też odblokują konto.