Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Jak zarabiać na Przekierowaniach - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Jak zarabiać na Przekierowaniach (/Temat-Jak-zarabiac-na-Przekierowaniach-166766)

Strony: 1 2


Jak zarabiać na Przekierowaniach - azontoo - 01-03-2020 16:39

Cześć i Czołem!

Poniżej opisuje sposób w jaki możesz zarobić drobne pieniądze. Sam zarabiam tą metodą i zgodnie z moim dziennikiem postanowiłem się nią podzielić Huh

Co nam będzie potrzebne?
1. Nisza
2. Domeny ( literówki)
3. Hosting (opcjonalnie)
4. Generator Literówek - np. https://premium.pl/typo/index/result.html


Jak zarabiamy?
Zarabiamy na poleconych którzy zapisali się / skorzystali z usług przez nasz link afiliacyjny.

UWAGA!
W większości programów partnerskich reklamowanie się przez przekierowania jest ZAKAZANE (ale nie ma nic za darmo Idea) Są programy gdzie możemy taką metodę zastosować i spać spokojnie! W weryfikacji takich programów w konkretnych niszach na pewno pomogą nam chłopaki z @mylead.pl

Jak działamy?
1. Tak więc na początek wybieramy niszę np. pożyczki bankowe.
2. Sprawdzamy jakie są dostępne marki w naszej niszy i sprawdzamy je z sieciami afiliacyjnymi.
3. Później szukamy domen z literówkami np. vibus.pl - tutaj nam pomaga aplikacja do generowania takich nazw domen.
4. Kupujemy taką domenę lub szukamy promocji z darmową rejestracją domeny za 0 zł. ( Osobiście powiem, że nie zbyt się opłaca kupować domeny po kilkadziesiąt zł do tego sposobu. Wystarczy poszukać wpisując w google np. darmowa domena pl, domena pl za 0zł)
5. Dołączamy do programu partnerskiego siec w której chcemy się reklamować i generujemy link affiliacyjny - czyli nasz - jako polecającego.
6. Ustawiamy przekierowanie na nowej domenie. Tutaj są 2 opcje których używam:
a) Przekierowuje prosto z panelu gdzie kupiłem domenę na adres np. mylead./promocja/bankowa etc.
b) Podpinam DNSy na mój hosting. I na moim hostingu ustawiam przekierowanie 301 na link afiliacyjny.

Domena vibus.pl > przekierowanie > mylead/vivuspl > vivus.pl

Czyli użytkownik wpisując vibus.pl ląduje na stronie vivus.pl ale jest naszym poleconym. Dzięki temu jeżeli otrzyma pożyczkę czy kupi produkt to my otrzymujemy fee.

Pisząc ten którki poradnik uświadomiłem sobie jakie nisze można tutaj zrealizować może np. erotyke ? Usługi finansowe global?


PS. Jest to mój pierwszy poradnik, więc proszę o odrobinę cierpliwości, a jeżeli uważasz go za choć trochę wartościowy to zostaw plusika. Wink


EDIT: Na potwierdzenie i życzenie screen Wink

[Obrazek: Zrzut-ekranu-2020-03-1-o-17-05-55.png]


RE: Jak zarabiać na Przekierowaniach - xdax1 - 01-03-2020 16:56

Przydałby się jeszcze jakiś sceen potwierdzający zarobki z tego, to zawsze przyciąga Wink


RE: Jak zarabiać na Przekierowaniach - zet01 - 01-03-2020 17:01

przydalyby sie jakies statystyki(serwis) jaka domena(bledna-bez otwarcia) byla wybierana w ciagu miesiaca Smile


RE: Jak zarabiać na Przekierowaniach - azontoo - 01-03-2020 17:08

(01-03-2020 16:56)xdax1 napisał(a):  Przydałby się jeszcze jakiś sceen potwierdzający zarobki z tego, to zawsze przyciąga Wink

@zet01

Dodane screen z zarobkiem Jerk oraz z ilością wejść.


RE: Jak zarabiać na Przekierowaniach - cezar78 - 01-03-2020 18:59

Już dawno się zastanawiałem nad tym sposobem, teraz po przeczytaniu tego posta spróbuję


RE: Jak zarabiać na Przekierowaniach - broofie - 09-03-2020 10:28

Gdzie polecasz rejestrować większą ilość domen?


RE: Jak zarabiać na Przekierowaniach - markos1995 - 09-03-2020 13:33

(09-03-2020 10:28)broofie napisał(a):  Gdzie polecasz rejestrować większą ilość domen?

Jak zwykle wszystko chcą na tacy.

Do autora: Nie wiesz co właśnie zrobiłeś, ale zniszczyłeś metodę zarobku, która z odpowiednią inwestycją i wykonaniem, dała by Ci ogromne zyski w 100% pasywne.

Dlatego właśnie nikomu nie zdradzam nisz Smile


RE: Jak zarabiać na Przekierowaniach - rachman - 09-03-2020 15:00

@markos1995 to jest forum. Tu dzieli się wiedzą. Kolega się podzielił, a nie zniszczył. Niszczą to janusze bez pomysłu chapiący ile się da byle szybko jak szarańcza. Na szczęście nie każdy jest zosia samosia bo bez tego net byłby pusty. Nie bój się autor swoje zarobi, nie każdy boi się konkurencji i prawidłowo.
Zresztą metoda znana od dawna. Chyba każdy kto ma choć średnio rozwiniętą wyobraźnię o czymś podobnym chociaż raz pomyślał Wink


RE: Jak zarabiać na Przekierowaniach - mcmaks - 10-03-2020 10:01

(09-03-2020 13:33)markos1995 napisał(a):  
(09-03-2020 10:28)broofie napisał(a):  Gdzie polecasz rejestrować większą ilość domen?

Jak zwykle wszystko chcą na tacy.

Do autora: Nie wiesz co właśnie zrobiłeś, ale zniszczyłeś metodę zarobku, która z odpowiednią inwestycją i wykonaniem, dała by Ci ogromne zyski w 100% pasywne.

Dlatego właśnie nikomu nie zdradzam nisz Smile
Na Tacy ...beka

Widocznie mało siedzisz na forum skoro potrafisz skrytykować broofiego który stworzył kilka bardzo dochodowych poradników, na których niektórzy do dziś zarabiają.


RE: Jak zarabiać na Przekierowaniach - Shadecaster2 - 10-03-2020 20:54

Wykupiłem parę domen z literówkami i jakaś kasa wpada, ale jak wygląda sytuacja prawna? Czy duże portale mogą mnie oskarżyć?