Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wyniki.TV - 7 letnia domena [Sprzedam] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Wyniki.TV - 7 letnia domena [Sprzedam] (/Temat-Wyniki-TV-7-letnia-domena-Sprzedam-166692)



Wyniki.TV - 7 letnia domena [Sprzedam] - remaps - 26-02-2020 15:23

Witam,
Mam do sprzedania domen Wyniki.TV zarejestrowaną w aftermarket.pl/

Domena została zarejestrowana 2013-01-26

Domena ma już 7 lat co ułatwi pozycjonowanie serwisu w Google. Do tej pory domena nie była pozycjonowana po za kilkoma linkami kilka lat temu.

Dobra nazwa domeny dla serwisu z darmowymi wynikami piłki nożnej, tenisa, koszykówki itp.
Dodatkowo można dodać typy bukmacherskie, ranking legalnych bukmacherów w Polsce i ogólnie tematykę bukmacherską, na której jak wiadomo jest bardzo duży zarobek.

Może nic odkrywczego ale mogę podpowiedzieć nowemu właścicielowi mój pomysł na tą stronę.
Domenę sprzedaję ponieważ potrzebuję pieniędzy na inny projekt.

W razie pytać proszę pisać w prywatnej wiadomości.

Link do aukcji: xxx


RE: Wyniki.TV - 7 letnia domena [Sprzedam] - remaps - 28-02-2020 10:45

Domena sprzedana, temat do zamknięcia


Wyniki.TV - 7 letnia domena [Sprzedam] - Hybrid1990 - 28-02-2020 10:59

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.