Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Insha - odbierz 20€ bez depozytu! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Refback (/Forum-Refback-283)
+--- Dział: Refback za Pieniądze (/Forum-Refback-za-Pieniadze-129)
+---- Dział: Archiwum (/Forum-Archiwum-317)
+---- Wątek: Insha - odbierz 20€ bez depozytu! (/Temat-Insha-odbierz-20%E2%82%AC-bez-depozytu-166664)

Strony: 1 2


Insha - odbierz 20€ bez depozytu! - Stachu - 24-02-2020 15:22

Tym razem proponuję zarobić razem ze mną 20€ (15€ bonus Insha +5€ refbacku ode mnie).

Insha to projekt bankowy, zupełnie podobny do Bitwala czy Bison. Dzięki poleceniom dostajemy 15€ bonusu na konto bez konieczności wpłacenia nawet najmniejszego depozytu! Jedyny wymóg oprócz rejestracji to wpisanie kodu polecającego, a także zrobienie wideo weryfikacji - identycznie jak w Bitwala czy Bison z tym, że nie musimy potwierdzać naszego adresu - wystarczy sam dowód, dzięki czemu weryfikacja trwa 3 minuty. Po utworzeniu konta i zweryfikowaniu się dostajemy 15€ bonusu na konto.
[Obrazek: Vector-Smart-Object-3.png]
!!!Bonus jest otrzymywany tylko wtedy, kiedy wpiszecie Kod polecający!!!
Instrukcja:
1. Pobieramy na telefon aplikacje z linku: Insha pobieranie aplikacji. Jest to czysty link do aplikacji. Kod referencyjny wpisujemy dopiero w ostatnim kroku rejestracji - jest podany w 3 punkcie.
2. Wybieramy Germany, podajemy adres e-mail i zaznaczamy wszystkie zgody, nadajemy 6 cyfrowy pin do konta, wpisujemy imię i nazwisko, wybieramy Poland, datę urodzenia oraz miejsce, ustawiamy nasz stan zatrudnienia (pole profession można zostawić puste), wpisujemy numer telefonu z perfiksem +48, uzupełniamy fake niemiecki adres (możemy go wziąć ze strony: KLIK).
3. Podajemy kod polecenia: 5OTVTH.
4. Zaznaczamy wszystkie pola i przechodzimy weryfikację wideo - trwa 3 minuty. Na koniec weryfikacji wyskoczy potwierdzenie numeru telefonu, na który ma przyjść kod potwierdzający - zmieńcie perfiks z +49 na +48.
5. Po utworzeniu konta logujemy się i przechodzimy do zakładki profil w lewym górnym rogu, klikamy w Card Setting i klikamy CANCEL CARD, potwierdzamy. Musimy anulować, gdyż adres podaliśmy fejkowy Wink
6. To wszystko, po chwili w zakładce Invate your friends będzie widoczne 15€ bonusu z moim imieniem i nazwiskiem i napisem Waiting.

Zapis z regulaminu:
Cytat:Nagrody będą przyznawane w pierwszym tygodniu każdego miesiąca. Zastrzegamy sobie prawo do przyznania nagrody w ciągu 60 dni.
Co to oznacza? Pierwsze wypłaty bonusów powinny być w dniach 2-8 marca.

Tymczasem zapraszam do skorzystania z łatwych 20€. Wypłaty refbacków będę dokonywał wtedy, kiedy dostanę bonusowe pieniądze na konto Revolut.
Jeżeli nie wiecie jak wygląda wideoweryfikacja, napiszcie do mnie wiadomość prywatną - od razu wyślę wam dokładną instrukcję, dzięki której nie będziecie mieli problemu Wink

Ryzyko:
Oferta jest świeża, nie zbadana. Możliwość nie wypłacenia bonusu przez Insha. Może się tak stać, ponieważ będą mogli prosić o potwierdzenie adresu, a my takiego potwierdzenia zdobyć nie będziemy mogli.
BĘDĄ MOGLI, ALE NIE MUSZĄ Smile

Tak czy owak zawsze można spróbować Smile

Skorzystaliście z oferty? Proszę o potwierdzenie skorzystania z mojego kodu polecającego w komentarzu. Ułatwi mi to późniejszą weryfikację i wypłatę refbacków Smile



RE: Insha - odbierz 20€ bez depozytu! - duchna - 01-03-2020 02:03

No ciekawe. Jak sobie specjalny bank zakładają bo cywilizowana bankowość jest sprzeczna z ich przekonaniami to na pewno będą tolerować przekręty z adresami żeby dać komuś zarobić 15 euro Smile. Miałam skorzystać ale trochę poczytałam i chyba sobie daruję Smile "A new German challenger bank has launched with the aim of capturing Europe’s Muslim community left underserved by interest-based digital banks like N26." https://www.altfi.com/article/5865_insha-launches-digital-islamic-challenger-bank-in-germany


Insha - odbierz 20€ bez depozytu! - Stachu - 01-03-2020 11:54

(01-03-2020 02:03)duchna napisał(a):  No ciekawe. Jak sobie specjalny bank zakładają bo cywilizowana bankowość jest sprzeczna z ich przekonaniami to na pewno będą tolerować przekręty z adresami żeby dać komuś zarobić 15 euro Smile. Miałam skorzystać ale trochę poczytałam i chyba sobie daruję Smile "A new German challenger bank has launched with the aim of capturing Europe’s Muslim community left underserved by interest-based digital banks like N26." https://www.altfi.com/article/5865_insha-launches-digital-islamic-challenger-bank-in-germany

Były już takie oferty, że dawali dużo więcej i przechodził zwykły, fejkowy adres z generatora. Nie pozostaje nam czekać aż zaakceptują mi refy i spróbuje wypłacić pieniądze. Dam znać.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Insha - odbierz 20€ bez depozytu! - teru218 - 03-03-2020 20:43

udało się zainstalować aplikację przez VPN. mam w invinite a friend 15 euro status waiting więc czekamy na nagrodę Smile


RE: Insha - odbierz 20€ bez depozytu! - kotojelen15 - 10-03-2020 14:10

Witam.

I jak z tym bonusem? Wypłacili komuś?

Aktualne?


Insha - odbierz 20€ bez depozytu! - Stachu - 10-03-2020 14:12

(10-03-2020 14:10)kotojelen15 napisał(a):  Witam.

I jak z tym bonusem? Wypłacili komuś?

Aktualne?


Nadal mam bonusy o statusie „Waiting”, wiec jeszcze nie mogę zlecić wypłaty.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Insha - odbierz 20€ bez depozytu! - ErysVanilla - 22-03-2020 00:12

Działa to w dalszym ciągu?


Insha - odbierz 20€ bez depozytu! - Stachu - 22-03-2020 00:26

(22-03-2020 00:12)ErysVanilla napisał(a):  Działa to w dalszym ciągu?


Obawiam się, że niestety nie. Pierwsza rejestracje mam z dnia 24.02 i nadal nie otrzymałem bonusu i zaczynam wątpić, że go dostanę.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Insha - odbierz 20€ bez depozytu! - Okazja - 22-03-2020 13:04

(22-03-2020 00:26)Stachu napisał(a):  
(22-03-2020 00:12)ErysVanilla napisał(a):  Działa to w dalszym ciągu?


Obawiam się, że niestety nie. Pierwsza rejestracje mam z dnia 24.02 i nadal nie otrzymałem bonusu i zaczynam wątpić, że go dostanę.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
I prawidłowo, w koncu probujesz ich oszukać Wink


Insha - odbierz 20€ bez depozytu! - Stachu - 22-03-2020 13:13

(22-03-2020 13:04)Okazja napisał(a):  
(22-03-2020 00:26)Stachu napisał(a):  
(22-03-2020 00:12)ErysVanilla napisał(a):  Działa to w dalszym ciągu?


Obawiam się, że niestety nie. Pierwsza rejestracje mam z dnia 24.02 i nadal nie otrzymałem bonusu i zaczynam wątpić, że go dostanę.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
I prawidłowo, w koncu probujesz ich oszukać Wink


Haha racja, lecz ten kto nigdy nie używał generatora fake adresów niech pierwszy rzuci kamień Wink


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk