Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
100 zł zniżki na OC + 70 PLN za każdego poleconego - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: 100 zł zniżki na OC + 70 PLN za każdego poleconego (/Temat-100-zl-znizki-na-OC-70-PLN-za-kazdego-poleconego-166502)



100 zł zniżki na OC + 70 PLN za każdego poleconego - SoLo17 - 13-02-2020 18:11

Porównywarka ubezpieczeń
[Obrazek: logo.svg]


Z Mubi szybko porównasz oferty ubezpieczenia dla Twojego samochodu. Wybraną ofertę możesz kupić online lub telefonicznie ze wsparciem miłego doradcy.

Jeśli posiadasz własne auto, czytasz ten temat i zastanawiasz się nad zmianą ubezpieczyciela to ŚWIETNIE się składa!
W Mubi trwa właśnie ciekawa promocja z której sam skorzystałem.
Korzystając z popularnych porównywarek takich jak Rankomat czy Mfind oferta była o średnio 150-200 zł wyższa niż w Mubi.
Za mojego staruszka (Passat 1.9 TDI 2001 r. Jerk) dostałem tutaj ofertę 499, a do tego 100 zł zwrotu, w ostatecznym rozrachunku 399 więc prawie jak za darmo.

1) Na czym polega promocja?
Promocja polega na zakupie ubezpieczenia OC za pośrednictem porównywarki Mubi.pl

2) W jaki sposób otrzymać 100 zł zniżki
Aby otrzymać 100 zł zniżki na ubezpieczenie należy zakupić ubezpieczenie OC, a w formularzu zakupu podać mój kod polecający który możesz otrzymać poprzez PW.

3) W jakiej formie otrzymasz zwrot?
Do wyboru masz 2 opcje! Pierwsza, najbardziej popularna to po prostu zwrot na konto. Po zakupie ubezpieczenia przesyłasz potwierdzenie płatności oraz odpowiedź na banalne pytanie konkursowe i otrzymujesz zwrot na konto W CIĄGU 7 DNI! Druga opcja to e-voucher w postaci wiadomości SMS do wykorzystania w dowolnym sklepie Biedronka.

4) Jakie dodatkowe korzyści?
Po zakupie ubezpieczenia otrzymasz unikalny kod polecający, który możesz przekazać znajomym. Za każdą osobę która zakupi ubezpieczenie korzytając z Twojego kodu otrzymasz aż 70 PLN gotówki!


Jeśli masz dodatkowe pytnia lub chcesz skorzystać z promocji - zachęcam do kontaktu! Smile



100 zł zniżki na OC + 70 PLN za każdego poleconego - Hybrid1990 - 17-11-2021 23:52

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.