Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
9 tysięcy zarzutów dla 24-latka za handel kontami do gier - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Wiadomości (/Forum-Wiadomosci-117)
+--- Wątek: 9 tysięcy zarzutów dla 24-latka za handel kontami do gier (/Temat-9-tysiecy-zarzutow-dla-24-latka-za-handel-kontami-do-gier-166378)

Strony: 1 2 3 4


9 tysięcy zarzutów dla 24-latka za handel kontami do gier - Hybrid1990 - 05-02-2020 21:53

24-letni mieszkaniec Piekar Śląskich otrzymał blisko 9 tysięcy zarzutów dotyczących nielegalnego rozpowszechniania gier. Chodzi o kupowanie ich elektronicznych wersji, a następnie odsprzedawanie dostępu do konta wielu osobom.

Został on aresztowany przez policję. Wszystko przez to, że w latach 2014-2018 nielegalnie rozprowadzał on gry w celu osiągnięcia korzyści majątkowej. Chodzi o bardzo powszechny niestety proceder polegający na kupowaniu elektronicznej wersji tytułu na przykład na Steamie, a później odsprzedawania w serwisach aukcyjnych dostępu do konta wielu osobom.

Poczynione przez niego straty wyceniono na blisko milion złotych.
Według zapisów ustawy o prawach autorskich i prawach pokrewnych grozi mu nawet 5 lat więzienia.

Źródło: klik!



Swego czasu na forum, nie tak całkiem dawno, sądząc po tematach m.in na forumowym bazarze, takim rodzajem biznesu zajmowało się dość trochę osób. Jeśli ktoś się tym jeszcze zajmuje, to radziłbym zwijać interes.


RE: 9 tysięcy zarzutów dla 24-latka za handel kontami do gier - Oskarqq - 05-02-2020 22:06

No to elo miroslawklos.pl xD


RE: 9 tysięcy zarzutów dla 24-latka za handel kontami do gier - twardy - 05-02-2020 22:11

Ciekawe czy allegro odda prowizje LolLolLol


RE: 9 tysięcy zarzutów dla 24-latka za handel kontami do gier - radek0389 - 05-02-2020 22:17

Osobiście pograłem w parę gier na takich współdzielonych kontach Big Grin na Xboxa, chyba na świadka wołać nie będą Big Grin.


RE: 9 tysięcy zarzutów dla 24-latka za handel kontami do gier - Hybrid1990 - 05-02-2020 22:25

(05-02-2020 22:06)Oskarqq napisał(a):  No to elo miroslawklos.pl/ xD

Ta strona należy do zbanowanego już usera dishar, multi Staszek69.
https://zarabiam.com/Temat-Zarabiam-na-grach-ponad-10-000zl-miesiecznie-157465
https://zarabiam.com/Temat-Zarabiaj-na-sprzedazy-gier-Allegro-156309

Ze strony wynika że siedzi w Irlandii, IP postów z powyższych tematów to potwierdzają, więc chyba nie będzie elo :/


RE: 9 tysięcy zarzutów dla 24-latka za handel kontami do gier - trybulski - 05-02-2020 22:46

He. Mam nadzieję, że to przede wszystkim polska popisówka i nie zaczną masowo ściągać ludzi na tak zwane dołki.

Po drugie to nie radziłbym zwijać interesu z Allegro, lecz zadziałać inaczej jak ktoś sprzedaje dostęp: zmienić treść aukcji tak, aby jej przedmiotem rzeczywiście były klucze do gier. No i oczywiście adekwatnie cena w górę. Technicznie allegro chyba pozwala tak zrobić?

Po trzecie: też korzystałem z takich kont współdzielonych ze steama i mam nadzieję, że mnie nie zawezmę na świadka.
No chyba, że koronnego Tongue Bo inaczej się nie zgodzę.

Tak czy inaczej na poważnie zastanawiam się, czy konta netflix i podobne, również mają nadal sens do odsprzedaży...

I tak - artykułu nie czytałem. Nie chcę czytać, bo to w sumie ciężka sprawa i nie chce się stresować.
Ale jak już wszedłem na temat a mam wiele do powiedzenia w tej kwestii, to się wypowiedziałem.




O co chodzi z tym Mirosławem Klosem?


9 tysięcy zarzutów dla 24-latka za handel kontami do gier - Matixio - 06-02-2020 01:03

Ktoś zna sprawę bliżej tego chłopaka z piekar ??


RE: 9 tysięcy zarzutów dla 24-latka za handel kontami do gier - Urias - 11-02-2020 20:28

Jak na moje to szkoda chlopaka Big Grin mam nadzieje ze za dużo mu nie dowalą. Sporo osób z forum sprzedaje konta Netflix itd a i pewnie tacy z grami sie trafią wiec może to ktoś z forumowiczów Big Grin


RE: 9 tysięcy zarzutów dla 24-latka za handel kontami do gier - mcmaks - 19-02-2020 08:47

Wczoraj wrzucił filmik na YT.

Czyli pewnie jest okej Smile
https://www.youtube.com/watch?v=_xGM9qxslyM&


RE: 9 tysięcy zarzutów dla 24-latka za handel kontami do gier - Krzychu102 - 19-02-2020 23:15

Chłop ma się dalej dobrze, nagrywa na yt i hajs z poradników leci Smile