Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Szukam] Narzędzie, które wyszuka grupy bez moderacji postów - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Boty i Programy (/Forum-Boty-i-Programy-357)
+--- Wątek: [Szukam] Narzędzie, które wyszuka grupy bez moderacji postów (/Temat-Szukam-Narzedzie-ktore-wyszuka-grupy-bez-moderacji-postow-166298)



[Szukam] Narzędzie, które wyszuka grupy bez moderacji postów - Soplica - 01-02-2020 21:17

Witam. Szukam jakiegoś narzędzia/bota/programu, które pomoże mi w szukaniu dużych grup, które nie mają włączonej moderacji postów. Kiedyś na darmowym okresie próbnym korzystałem z takiego programu.

Może macie coś dla mnie godnego polecenia?


RE: [Szukam] Narzędzie, które wyszuka grupy bez moderacji postów - trybulski - 02-02-2020 15:42

dobry program by to był


RE: [Szukam] Narzędzie, które wyszuka grupy bez moderacji postów - erner - 02-02-2020 15:48

Skrypt musiałby wstawiać testowy post i sprawdzać czy pojawia się komunikat o przekazaniu posta do moderatora z prośbą o akceptacje. Sprawdzenie grup wiąże się z wyrwaniem bana za spam. Chyba że grupa w jakiś sposób jest odpowiednio oznaczona.


RE: [Szukam] Narzędzie, które wyszuka grupy bez moderacji postów - cezar78 - 28-09-2020 15:16

Może jest jakiś footprint na moderowanych grupach, wtedy wystarczy scrapebox i skanujemy listę grup. Trzeba poszukać w kodzie strony, może tam być coś w stylu - modaration=1 lub 0 czy coś w tym stylu