Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Rabat 25% na indywidualny plan treningowy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Rabat 25% na indywidualny plan treningowy (/Temat-Rabat-25-na-indywidualny-plan-treningowy-166283)



Rabat 25% na indywidualny plan treningowy - Remks - 31-01-2020 23:49

Rabat 25% na indywidualny plan treningowy
Aby zrealizować rabat wejdź na https://potreningu.pl/plan i kliknij w przycisk "Kup plan".

Rabat ważny do 02.02.2020 tylko dla jednej osoby!

Twój kod rabatowy: JDeAAEJZRBuT8QggMh

Kto pierwszy ten lepszy, dobrze by było gdyby realizujący dał info by inni nie próbowali wklepywać.


RE: Rabat 25% na indywidualny plan treningowy - trybulski - 01-02-2020 12:09

to jak to w końcu: trening czy po treningu?
bo jak po, to idę na kawę i ciastko
a jak trening, to nie myślę, co będzie po nim


RE: Rabat 25% na indywidualny plan treningowy - Remks - 01-02-2020 12:16

(01-02-2020 12:09)trybulski napisał(a):  to jak to w końcu: trening czy po treningu?
bo jak po, to idę na kawę i ciastko
a jak trening, to nie myślę, co będzie po nim

Ty się mnie nie pytaj. Dostałem kod, nie potrzebny mi i tyle... Czy to przed, po, w trakcie czy jak to tam jest nazwane mnie w ogóle nie obchodzi. Mam jeszcze 5% zniżki na suplementy ale nie chciało mi się tworzyć tematu.


Rabat 25% na indywidualny plan treningowy - Hybrid1990 - 06-02-2020 10:08

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.