Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
BitcoinCash za darmo (apka) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+---- Dział: Inne waluty (/Forum-Inne-waluty-376)
+---- Wątek: BitcoinCash za darmo (apka) (/Temat-BitcoinCash-za-darmo-apka-166232)



BitcoinCash za darmo (apka) - SalvatoreConte - 28-01-2020 23:59

Testowałem swego czasu wiele kranów i innych tematów, gdzie jak uzbierasz ileś tam to dopiero wypłata. Szkoda czasu.
Krótka i na temat - prawdopodobnie najlepsze miejsce do zbierania kryptowaluty Bitcoin Cash. Jest to podobna apka, jak ta o której napisałem w działe Litecoin.
Jednak tutaj zbieramy BitcoinCash.
Zbieramy, praktycznie bez większego wysiłku.

Wypłaty co wtorek.
BitcoinCash wg mnie zdobywa się minimalnie trudniej niż Litecoiny, aczkolwiek też próg wypłaty jest do osiągnięcia w 2 dni, bez większego wysiłku.
Pobieramy apkę, rejestrujemy sie.
Podajemy e-mail, podajemy swój adres BCH (UWAGA - może być adres giełdowy, ale nie każdy adres przejdzie jak w przypadku LTC, i np.adres z giełdy Bitbay - nie przeszedł, adres z Binance - przeszedł)
i to tyle kwestii technicznych.
1. Co godzinę zbieramy BCH w formie potrójnej loterii.
2. Są dostępne też bonusy - reklama 30 sekund i mała, kołowa loteria, gdzie do zdobycia są kolejne BCH.
Wszystko zrobione elegancko, nienachalnie.
3. Są jeszcze dodatkowe możliwości zbierania BCH, ale nie miałem póki co czasu ich zgłebiać.
Wystarczają mi 2 pierwsze podpunkty Smile
Można sobie parę razy kliknąć, gdy się ogląda serial/film, a BCH wpada Smile
Temat sprawdzony - otrzymałem już 3 wypłaty.
Przychodzą z automatu, na podany adres LTC.

Czysty link:
https://bitcoinaliens.com

Nie wiem czy będziecie mieć jakieś profity z ref linka, ale mam nadzieje, że ktoś doceni mój wkład Smile
Dzięki i do następnego!