Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Trening-rzeźba - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Trening-rzeźba (/Temat-Trening-rzezba-165857)



Trening-rzeźba - k4rol - 01-01-2020 13:36

Siema mordy i wariaty ?
Potrzebuje konsultacji odnośnie planu treningowego. Był by ktoś na mocy by podpowiedzieć ??

https://ibb.co/6bQZSb7

Potrzebne lepsze efekty


Trening-rzeźba - TsernE05 - 04-01-2020 15:54

Nie wiem czy jest sens rzeźbić. Ja bym przymasowal porządnie żeby zbudować trochę więcej mięśnia i wtedy redukował.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro


RE: Trening-rzeźba - k4rol - 05-01-2020 08:10

(04-01-2020 15:54)TsernE05 napisał(a):  Nie wiem czy jest sens rzeźbić. Ja bym przymasowal porządnie żeby zbudować trochę więcej mięśnia i wtedy redukował.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Koluniu etap jest teraz rzeźby. Masa jest ?


RE: Trening-rzeźba - Stworkowaty - 05-01-2020 11:15

Zdjęcie w koszulce nie mówi dużo o poziomie tkanki tłuszczowej.. ale żyły na rękach już trochę uświadamiają.
Musisz oszacować czy masz poniżej 15% BF czy powyżej 15%.
Poniżej 15% = masa
Powyżej 15% = redukcja

Efekty - tak jak wyżej, oszacuj poziom tkanki tłuszczowej i wtedy będzie wiadome co musisz robić. Po określeniu celu przydałoby się wyliczenie zapotrzebowania kalorycznego i dopasowania go do Twojego celu.. no i oczywiście trening siłowy.

Pozdrawiam.


Trening-rzeźba - TsernE05 - 05-01-2020 11:51

(05-01-2020 08:10)k4rol napisał(a):  
(04-01-2020 15:54)TsernE05 napisał(a):  Nie wiem czy jest sens rzeźbić. Ja bym przymasowal porządnie żeby zbudować trochę więcej mięśnia i wtedy redukował.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Koluniu etap jest teraz rzeźby. Masa jest ?


Nie wiem czego nie rozumiesz. Na zdjęciu widać, ze nie masz dużo mięśnia. Jak chcesz wyciąć i wyglądać jak wieszak to brawo. Dla mnie to bez sensu. Na Twoim miejscu bym dobił mięśnia i dopiero redukował. No chyba ze wolisz kaloryfer i 25 w łapie to sorki.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro


RE: Trening-rzeźba - k4rol - 06-01-2020 13:39

(05-01-2020 11:51)TsernE05 napisał(a):  
(05-01-2020 08:10)k4rol napisał(a):  
(04-01-2020 15:54)TsernE05 napisał(a):  Nie wiem czy jest sens rzeźbić. Ja bym przymasowal porządnie żeby zbudować trochę więcej mięśnia i wtedy redukował.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Koluniu etap jest teraz rzeźby. Masa jest ?


Nie wiem czego nie rozumiesz. Na zdjęciu widać, ze nie masz dużo mięśnia. Jak chcesz wyciąć i wyglądać jak wieszak to brawo. Dla mnie to bez sensu. Na Twoim miejscu bym dobił mięśnia i dopiero redukował. No chyba ze wolisz kaloryfer i 25 w łapie to sorki.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Cieszę się ze Ty wyglądasz jak mięśniak. To na pewno przyciąga dziewczyny. Więcej mięśnia jak mózgu. Trzeba mieć trochę tego trochę tego, no ale lepiej siedzieć przed kompem niż coś robić. Powodzenia ?


Trening-rzeźba - TsernE05 - 06-01-2020 13:43

Co ma do tego jak wyglądam? Co maja do tego kobiety?
Chciałem Ci doradzić, żebyś zrobił sobie bazę pod dalsze efekty i było w czym rzeźbić. Nie radzisz sobie z konstruktywna krytyka, to nie wrzucaj swoich zdjęć i nie proś o porady. Proste.



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro


RE: Trening-rzeźba - k4rol - 06-01-2020 14:09

(01-01-2020 13:36)k4rol napisał(a):  Siema mordy i wariaty ?
Potrzebuje konsultacji odnośnie planu treningowego. Był by ktoś na mocy by podpowiedzieć ??

https://ibb.co/6bQZSb7

Potrzebne lepsze efekty
Umiesz czytać ze zrozumieniem ? Raczej nie. Polecam wrócić się do szkoły ?