Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poszukiwana osoba znająca się na serwerach Minecraft - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Poszukiwana osoba znająca się na serwerach Minecraft (/Temat-Poszukiwana-osoba-znajaca-sie-na-serwerach-Minecraft-165739)



Poszukiwana osoba znająca się na serwerach Minecraft - Adriano42 - 22-12-2019 16:09

Witam. W temacie stawiania i konfiguracji serwerów do Minecrafta jestem raczej cienki, więc poszukuję osoby, która zna się na rzeczy. Chodzi o postawienie dla mnie serwera, na konkretnej paczce modów, tak aby można było już logować i grać. Nigdy się nie bawiłem w poważniejsze modowanie na singleplayer, a co tu mówić o serwerach, więc jeśli ktoś się zna na rzeczy to może to nie będzie nawet dużo pracy, nie wiem, nie wnikam, szukam chętnej osoby co by się takiego zlecenia podjęła jak najszybciej Smile

Oczywiście wszelkie koszty serwera oraz wynagrodzenie za poświęcony czas zostaną przeze mnie pokryte, kwestia dogadania się, a z tym zapraszam najlepiej na PW lub ewentualnie Gadu-Gadu: 54236304


RE: Poszukiwana osoba znająca się na serwerach Minecraft - Adriano42 - 23-12-2019 14:05

Zlecenie zrealizowane, temat do zamknięcia.


Poszukiwana osoba znająca się na serwerach Minecraft - Hybrid1990 - 25-12-2019 00:29

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.