Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jaki serial obejrzeć po Breaking Bad? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Dział Tematyczny (/Forum-Dzial-Tematyczny-116)
+---- Dział: Filmy i Kino (/Forum-Filmy-i-Kino-123)
+---- Wątek: Jaki serial obejrzeć po Breaking Bad? (/Temat-Jaki-serial-obejrzec-po-Breaking-Bad-165623)

Strony: 1 2


Jaki serial obejrzeć po Breaking Bad? - cidd3n - 14-12-2019 03:27

Odczuwam pustkę po Breaking Bad. Nie mogę znaleźć serialu na tak świetnym poziomie, który tak mnie wciągnie. Może ktoś coś polecić?

Co już widziałem: m.in. BB, Better Call Saul, True Detective, Fargo, La casa de papel, Ozark, GOT, Narcos


RE: Jaki serial obejrzeć po Breaking Bad? - Shadecaster2 - 14-12-2019 10:34

Możesz obejrzeć Dom z Papieru, słabszy od BB ale można obejrzeć Smile
Sanktuarium zła < Tajemniczy serial z Polska aktorka Big Grin
miasteczko wayward pines < troche starszy serial ale też wciągający
The Last Kingdom < coś w stylu Wikingowie dla mnie nawet lepszy


RE: Jaki serial obejrzeć po Breaking Bad? - Hoolig4n - 14-12-2019 11:43

Ja też dość długo szukałem czegoś na równie dobrym poziomie jak Breaking Bad. Od siebie mogę polecić: The Strain, Narcos, Dom z papieru, Orange is the new black. Teraz zacząłem oglądać house of cards, ale po trzech odcinkach mam już w sumie dosyć. pokerface


RE: Jaki serial obejrzeć po Breaking Bad? - Urias - 15-12-2019 01:44

Mindhunter to cymesik wsród serialów ^^ bardzo ciekawy i wciagnal mnie tak że dosłownie w 2 wieczory obejrzałem 2 sezony i czekam na wieeecejBig Grin. Polecam


RE: Jaki serial obejrzeć po Breaking Bad? - Admin - 15-12-2019 08:22

(14-12-2019 11:43)Hoolig4n napisał(a):  Ja też dość długo szukałem czegoś na równie dobrym poziomie jak Breaking Bad. Od siebie mogę polecić: The Strain, Narcos, Dom z papieru, Orange is the new black. Teraz zacząłem oglądać house of cards, ale po trzech odcinkach mam już w sumie dosyć. pokerface

pierwsze odcinki house of cards były trudne, pierwszy to chyba z 5x podchodziłem żeby się przemóc... ale jak pół sezonu wejdzie to już pociągniesz wszystkie. Prócz ostatniego który jest naciągany był całkiem spoko.


RE: Jaki serial obejrzeć po Breaking Bad? - Hybrid1990 - 15-12-2019 09:15

Bierz się za Dexter'a. Moje odczucia te same co ty po BB - ulubiony serial, "pustka" po obejrzeniu, poszukiwania podobnego. No i właśnie polecono mi BB, i był super. Widziałem na wielu forach pytania jaki dobry serial podobny do BB i zawsze padała odpowiedź Dexter. I na odwrót.
Pierwsze 2 sezony cudo, następne dwa super, reszta już równia pochyła, ale znośne.


RE: Jaki serial obejrzeć po Breaking Bad? - cidd3n - 15-12-2019 12:08

Zapisuję propozycje Panowie. ?

(15-12-2019 09:15)Hybrid1990 napisał(a):  Bierz się za Dexter'a. Moje odczucia te same co ty po BB - ulubiony serial, "pustka" po obejrzeniu, poszukiwania podobnego. No i właśnie polecono mi BB, i był super. Widziałem na wielu forach pytania jaki dobry serial podobny do BB i zawsze padała odpowiedź Dexter. I na odwrót.
Pierwsze 2 sezony cudo, następne dwa super, reszta już równia pochyła, ale znośne.

Zapomniałem napisać, Dextera też oczywiście oglądałem! Dla mnie świetny, chociaż faktycznie końcówka była już słabsza.


RE: Jaki serial obejrzeć po Breaking Bad? - tjt1 - 17-12-2019 13:38

Też chciałem zaproponować Dextera, ale widze, że już ktoś mnie wyprzedził. W takim razie może Ray Donovan?


RE: Jaki serial obejrzeć po Breaking Bad? - zet01 - 17-12-2019 13:45

Slepnac od swiatel , Power, Projekt Blue Book


RE: Jaki serial obejrzeć po Breaking Bad? - chincyk - 17-12-2019 16:32

better call saul Smile i podobno miał wyjść jakiś serial o tych bliźniakach (z kartelu) z breaking bad ale mało informacji na ten temat