Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Konkretna ofertą - twisto darmowe 50zł - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Konkretna ofertą - twisto darmowe 50zł (/Temat-Konkretna-oferta-twisto-darmowe-50zl-165579)



Konkretna ofertą - twisto darmowe 50zł - Kami459 - 10-12-2019 19:52

Cześć wszystkim chciałbym wam opowiedzieć o sposobie na zarobienie 50zł na stronie Twisto.
Twisto jest bankiem i teraz trwa promocja w której możemy zgarnąć 50zł.
Co trzeba zrobić ?
Na dole znajdziecie kod promocyjny który należy wpisać przy rejestracji wtedy pojawi wam się informacja ze macie 50zł bonusu. Pewnie myślicie co ja z tego mam ze to pisze no otóż oboje dostajemy po 50zł myślę uczciwe to jest. Kod jest potrzebny inaczej rejestracja będzie bez bonusu promocja obejmuje tylko właśnie taki sposób rejestracji.
Myślę że fajna sprawa dajcie znać jak wam poszło nie jest to fake sam szukam takich ofery fajnych.
Ps wybaczcie że tak chaotyczne to wszystko napisane nie udzielam się zbytnio nigdzie mam nadzieję że rozumiecie miłego zarabiania Smile


Konkretna ofertą - twisto darmowe 50zł - Hybrid1990 - 10-12-2019 19:54

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.