Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik tworzenia kont Spotify Premium na rok z dożywotnią gwarancją - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Poradnik tworzenia kont Spotify Premium na rok z dożywotnią gwarancją (/Temat-Poradnik-tworzenia-kont-Spotify-Premium-na-rok-z-dozywotnia-gwarancja-165483)



Poradnik tworzenia kont Spotify Premium na rok z dożywotnią gwarancją - patttson - 04-12-2019 17:55

1. Nazwa poradnika/niszy:   Poradnik tworzenia kont Spotify Premium na rok z dożywotnią gwarancją

2. Opis poradnika/niszy: Krótki, ale szczegółowy poradnik ze źródłami, jak pozyskać konto Premium na Spotify ważne nawet na 365 dni z dożywotnią gwarancją wymiany. W razie czego przez pierwszy tydzień służę supportem co i jak. Koszt pozyskania to około 2.5zł, można rozwijać się ze sprzedażą na inne kraje. Na słynnym portalu aukcyjnym na "A" takie konta to koszt ok. 15-20zł (w ciągu ostatnich 30 dni na samym A*****O, ludzie kupili ponad 400 kont.) Spadając z ceny, przebijając konkurencję, zostawiając marżę ok. 10zł, na poradnik zarabia się w krótkim czasie.

3. Źródło pozyskania: Własne.

4. Dowody: Pozwoliłem sobie przetestować 1 dzień, wystawiłem ogłoszenie na drugim znanym polskim portalu ogłoszeniowym (O**). Kupiłem promowanie (15zł), w mniej niż 24h tylko z tego portalu sprzedanych zostało 9 kont (na screenie 6 płatności, bo nie robiłem już screena drugiej strony). Koszt wytworzenia kont to ok. 40zł + promowanie 15zł. Przychód z 9 kont (różne ceny w zależności od pory) to 200zł, zysk wynosi zatem +/- 150zł (odjąć podatek Wink). Poświęcając 3 min na rozmowę z klientem + 2 minuty na tworzenie konta zrobiłem dniówkę osoby pracującej fizycznie przez 8h.
[Obrazek: H6pzOp2.png]

Możecie spytać - taki dobry zarobek, a jakimś cudem robię sobie konkurencję? Otóż nie. Natknąłem się na to, pośrednio, pracując. Sam aktualnie prowadzę 2 mocne projekty pod USA, a nawet na to nie starcza mi doby. Dlatego tymbardziej nie mam czasu na rozmowę i dyskusję z klientami Wink Oczywiście, ustalę limit sprzedanych poradników, tak, aby każdy mógł wyjść na swoje, nie wchodząc sobie strasznie na rynek. 

5. Kontakt: PW/GG: 25016205

6. Cena: Dla pierwszych 2 osób - 285zł
Dla reszty (aż do postanowienia zaprzestania sprzedaży) - 330zł.
Dodatkowo w ramach 7 dniowego supportu mogę pomóc w znalezieniu zagranicznych miejsc sprzedaży

7. Sposób zapłaty:
Revolut/BTC/Ekspres


Poradnik tworzenia kont Spotify Premium na rok z dożywotnią gwarancją - Hybrid1990 - 28-09-2020 09:06

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.