Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[zlece] Dodawanie treści do strony (kopiuj-wklej) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [zlece] Dodawanie treści do strony (kopiuj-wklej) (/Temat-zlece-Dodawanie-tresci-do-strony-kopiuj-wklej-165476)



[zlece] Dodawanie treści do strony (kopiuj-wklej) - PanCaro - 04-12-2019 11:49

Cześć,

Szukam konkretnych i rzetelnych osoby/osób do dwóch projektów. Współpraca długoterminowa.

Projekt A:
-Wymagana średnia znajomość języka angielskiego
-Zbieranie określonych treści z wybranych przeze mnie źródeł

Projekt B:
-Praca głównie kopiuj-wklej, upload z określonych źródeł.

Płatność przelewem na konto lub paypal.


Zapraszam zainteresowanych do kontaktu poprzez PW.


RE: [zlece] Dodawanie treści do strony (kopiuj-wklej) - MałyKsiążę - 11-07-2020 12:50

Jestem zainteresowany. Szczegóły przesłałem na pw.


RE: [zlece] Dodawanie treści do strony (kopiuj-wklej) - maciejos90p - 11-07-2020 12:58

Proszę priv Smile


RE: [zlece] Dodawanie treści do strony (kopiuj-wklej) - robert294 - 11-07-2020 14:13

Jestem zainteresowany


RE: [zlece] Dodawanie treści do strony (kopiuj-wklej) - goshax3 - 11-07-2020 18:31

proszę pv


[zlece] Dodawanie treści do strony (kopiuj-wklej) - Majka - 27-12-2021 16:33

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.