Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Własny skracacz do działań na Facebooku - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Własny skracacz do działań na Facebooku (/Temat-Wlasny-skracacz-do-dzialan-na-Facebooku-165403)



Własny skracacz do działań na Facebooku - Soplica - 29-11-2019 19:25

Witam. Jak ogarnąć własny skracacz, żeby facebook nie blokował linków z programów partnerskich typu Fireads czy LeadNetwork? Mam forum domena+hosting, które założyłem testowo. Czy tam mogę jakoś ogarnąć ten skracacz? - A może polecacie jakiś płatny program, w którym mógłbym skracać linki i maskować linki?

Pozdrawiam.


RE: Własny skracacz do działań na Facebooku - setineq - 30-11-2019 01:56

Chcesz bezpośrednie przekierowywać na ofertę?


RE: Własny skracacz do działań na Facebooku - Zły_Szeląg - 30-11-2019 09:32

Możesz zainstalować wordpressa, jest sporo wtyczek do przekierowań Big Grin


RE: Własny skracacz do działań na Facebooku - Soplica - 30-11-2019 15:33

(30-11-2019 01:56)setineq napisał(a):  Chcesz bezpośrednie przekierowywać na ofertę?

Tak Smile


RE: Własny skracacz do działań na Facebooku - setineq - 30-11-2019 16:38

Polecam skorzystać z najprostszego pre-landera i nie powinno być problemu.


RE: Własny skracacz do działań na Facebooku - Soplica - 30-11-2019 22:20

(30-11-2019 09:32)Zły_Szeląg napisał(a):  Możesz zainstalować wordpressa, jest sporo wtyczek do przekierowań Big Grin

Próbowałem, ale facebook bloknął mi domenę. Może jest jakieś dedykowane oprogramowanie do skracania linków. Ktoś wie?


RE: Własny skracacz do działań na Facebooku - setineq - 02-12-2019 00:12

To wszystko zależy od natężenia i rodzaju strony jaką reklamujesz. Nie ma idealnego rozwiązania albo złotego środka w postaci cloaka na fb.