Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Twisto - Czyli łatwy zarobek dla każego - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Twisto - Czyli łatwy zarobek dla każego (/Temat-Twisto-Czyli-latwy-zarobek-dla-kazego-165204)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


Twisto - Czyli łatwy zarobek dla każego - ScroX - 16-11-2019 13:07

[Obrazek: 4365-1509371352.jpg]
Siemaneczko Smile
Jako że nie było mnie w tym dziale hoho czasu.. postanowiłem wrócić i coś tam pozarabiać , na pierwszy strzał padł serwis twisto.. według mnie obecnie najlepsza mobilna aplikacja na której można łatwo zarobić sporo pieniędzy , prosta i szybka rejestracja jedynie w tym pomaga.. dla osób które pierwszy raz o tym słyszą, aplikacja wspierana przez ING .. za każdego poleconego dostajesz 50 zł + osoba która zarejestrowała się z linka również dostaje 50 zł.
Jeżeli chciałbyś wejść i pozarabiać ze mną to zapraszam Smile
Reflink - Za rejestracje z tego linka dostaniesz 50 zł
czysty link - nie dostaniesz 50 zł na start
(Jak dołączysz do mnie to możesz napisać na priv, prześle metody łapania osób które się zarejestrują )

konieczna jest weryfikacja przelewem na 1 zł , złotóweczka od razu zostaje zwracana na nasze konto , druga sprawa.. jeżeli ktoś czeka dłuższy czas na weryfikacje , proszę kontaktować się bezpośrednio z twisto podając im swój adres mail powiązany z kontem ( chodzi o osoby które czekają na weryfikacje ponad tydzień )
Statystyki

Twisto:
Rejestracje w toku: 2
Konta zatwierdzone: 1
Zarobione pieniądze: 50 zł + 50 zł na start = 100 zł

(Dzisiaj rano rozpocząłem pracę więc trzymajcie kciuki ! )



Twisto - Czyli łatwy zarobek dla każego - Doorm - 16-11-2019 13:28

Warto czytać żeby nie dublować postów....

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka


RE: Twisto - Czyli łatwy zarobek dla każego - Bartolini24 - 16-11-2019 15:22

Powodzenia życzę! Smile Będę zerkał


RE: Twisto - Czyli łatwy zarobek dla każego - ScroX - 16-11-2019 15:54

Dzięki, efekty już są Wink coraz więcej udaje się poleconych zdobyć Smile podsumowanie wieczorem albo rano Smile


RE: Twisto - Czyli łatwy zarobek dla każego - ScroX - 16-11-2019 20:15

Szybkie podsumowanie dzisiejszego dnia.. jestem bardzo zadowolony z promocji, szybko i łatwo zdobywa się poleconych moimi sposobami, dobra czas na trochę statystyk

Statystyki

Twisto:
Rejestracje w toku: 7
Konta zatwierdzone: 1
Zarobione pieniądze: 50 zł + 50 zł na start = 100 zł



Udało się zdobyć 5 nowych rejestracji poświęcając dzisiaj na to wszystko może 30 minut Smile


RE: Twisto - Czyli łatwy zarobek dla każego - marcinpiekarczyk - 16-11-2019 20:56

całkiem nieźle ci to idzie, a ciekawe ile by wyszło rejestracji, gdybyś poświęcił na promocje 3-4 godziny.


RE: Twisto - Czyli łatwy zarobek dla każego - Wojtek574 - 16-11-2019 21:29

Mam takie pytanko Smile Z Twisto można wypłacić hajsik na konto bankowe??


RE: Twisto - Czyli łatwy zarobek dla każego - ScroX - 16-11-2019 21:32

(16-11-2019 21:29)Wojtek574 napisał(a):  Mam takie pytanko Smile Z Twisto można wypłacić hajsik na konto bankowe??

Bezpośrednio się nie da wypłacić na konto , można wydać na zakupy lub wypłacić sposobem gotówkę


RE: Twisto - Czyli łatwy zarobek dla każego - rachman - 16-11-2019 22:10

Jak sposobem na gotówkę? Zdradzisz metodę?


RE: Twisto - Czyli łatwy zarobek dla każego - ScroX - 17-11-2019 08:24

Małe szybkie podsumowanie jeżeli chodzi o twisto , jestem coraz bardziej zadowolony z wyników Smile w nocy wpadła pełna weryfikacja od kogoś więc i pieniążki również się pojawiły + kilka nowych rejestracji.

Statystyki

Twisto:
Rejestracje w toku: 11
Konta zatwierdzone: 2
Zarobione pieniądze: 100 zł + 50 zł na start = 150 zł