Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak zwiększyć konwersję? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Jak zwiększyć konwersję? (/Temat-Jak-zwiekszyc-konwersje-165163)



Jak zwiększyć konwersję? - Shimeon - 13-11-2019 17:14

Sytuacja jest następująca. Posiadam konto na rapidgator. Aktualnie 20 plików przesłanych na serwer. Codzienna liczba pobrań waha się w przedziale 13-24. Niestety stawki za ppc są niskie i to mnie rozczarowuje Wink W sumie to nie dziwi mnie to, bo w końcu premia za 1000 pobrań i do tego dochodzi jeszcze waga pliku pobieranego. Nie chcę jednak z tego rezygnować, bo mam już w miarę solidne zaplecze i chciałbym je powiększyć. Chciałbym dotrzeć do jak największej liczby moich odbiorców, bo dla mnie to ciągle za mało. Jest na to jakiś skuteczny sposób? Tu na forum założyłem temat ze zleceniem, ale brak zainteresowania Sad


RE: Prosty sposób na pobrania? - radek0389 - 13-11-2019 19:54

Najlepiej to uploadować wrzuty na fora warezowe z treścią, która będzie popularna i ludzie tego szukają (nowości gier, filmy itp.), oczywiście nie polskie tylko ogólnoświatowe. Dodatkowo można założyć stronę pod takie treści i działać z SEO. W obu przypadkach dochodzą prawa autorskie i ewentualne konsekwencje prawne, ale takie jest ryzyko zawodowe w tym biznesie.


RE: Prosty sposób na pobrania? - Shimeon - 15-11-2019 13:29

Już nie na jedne forum przesyłałem pliki i przez te regulaminy działów i zakładanie tematów dosyć szybko się wypaliłem w tej "branży". To nie metoda dla każdego, a tym bardziej dla mnie (na dłuższą metę). Dodam jeszcze, że pliki, które znajdują się na rapidzie to są MODY DO GRY, nie programy, filmy etc. Więc takie coś jest raczej od razu skazane na zerowe pobrania. Sex


RE: Prosty sposób na pobrania? - lijon - 16-11-2019 20:57

Działałem tak jakoś do 2011 roku xD
Później acta i upadek wielu hostów oraz forum, jako jedyne ze stablinych utrzymało się darkwarez które obecnie już nie istnieje. Dla mnie ten biznes wypalił się lata temu- po prostu znak czasu.
Ludzie nie pobierają filmów w dobie serwisów z filmami on line, nie pobierają gier gdyż steam itp.
Co uploadujsz?


RE: Prosty sposób na pobrania? - Shimeon - 16-11-2019 22:17

Cytat:Co uploadujsz?

Prowadzę kanał na Youtube.

1. Pierwsze pliki, o których mowa w temacie to mody do GTA San Andreas.
2. A drugie to PPI, ale już inny content.


RE: Prosty sposób na pobrania? - Shimeon - 23-12-2019 15:46

delete