Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy przy wymianie barterowej musi być obowiązkowo sporządzona umowa? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: Czy przy wymianie barterowej musi być obowiązkowo sporządzona umowa? (/Temat-Czy-przy-wymianie-barterowej-musi-byc-obowiazkowo-sporzadzona-umowa-164945)



Czy przy wymianie barterowej musi być obowiązkowo sporządzona umowa? - Soplica - 31-10-2019 22:45

Witam. Ostatnio dostałem obraz od pewnej firmy w zamian za zareklamowanie ich na mojej grupie na facebooku. Tylko zrobiliśmy to wszystko na zasadzie obustronnego zaufania bez żadnej umowy itp. Moje pytanie jest takie czy taka umowa musi obowiązkowo być sporządzona przy takim barterze? - A jeśli taka umowa nie będzie sporządzona to co wtedy?


RE: Czy przy wymianie barterowej musi być obowiązkowo sporządzona umowa? - Gremquen - 01-11-2019 11:52

Umowa słowna też obowiązuje, z tym że po prostu trudniej ją potem udowodnić np w sądzie gdyby ktoś z was nie spełnił warunków. Jeśli sobie ufacie to moim zdaniem ok