Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik Młodocianego: Próby zarobku mimo młodego wieku. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik Młodocianego: Próby zarobku mimo młodego wieku. (/Temat-Dziennik-Mlodocianego-Proby-zarobku-mimo-mlodego-wieku-164874)



Dziennik Młodocianego: Próby zarobku mimo młodego wieku. - Dingo - 25-10-2019 19:31

Myślę, że dziennik pracy jest idealnym pierwszym postem dla każdego nowego użytkownika. Dlatego też i ja od niego zacznę. Wybaczcie za lakoniczny wpis, ale oszczędność słowa to coś, co według mnie warto stosować w internetowych dyskusjach.

Najpierw może powiem coś o sobie, byście mnie bliżej poznali: mam na imię Piotr, do pełnoletności mi jeszcze trochę brakuje, ale to nie stoi mi na przeszkodzie w drodze, jaką jest zarabianie przez internet. Ba, można powiedzieć, że jest to pewnego rodzaju motywacja, bowiem zarobienie jakichkolwiek pieniędzy mimo młodego wieku to fun, zabawa i super sprawa

Dziennik ten będzie służył jako komentarz względem tego, jakie kroki będę podejmować w stronę zarobku. Będzie prowadzony nieregularnie – wbrew temu, że nazywa się on dziennik, ze względu na szkołę i brak czasu na stałą aktualizację Smile

Cel, jaki chciałbym osiągnąć: 10 000 złoty. Kwota, która jest obecnie nieosiągalna, ale chciałbym ją zrealizować do sylwestra – mam na to dwa miesiące, tak więc oznacza to, że będzie ostra jazda i kombinowanie, jak tu zarobić mimo młodego wieku.

Zapraszam do śledzenia moich poczynań Wink


RE: Dziennik Młodocianego: Próby zarobku mimo młodego wieku. - zgtrx - 25-10-2019 19:52

Powodzenia, cel wysoki czasu mało. Masz jakieś doświadczenie?


RE: Dziennik Młodocianego: Próby zarobku mimo młodego wieku. - Dingo - 25-10-2019 19:57

To w tym wszystkim jest najlepsze: kompletnie nic (oprócz epizodu z copywriting'iem), stąd też cel wysoki – piękne w tym jest to, że nawet jeśli go nie zrealizuję, to i tak będę mógł się śmiać z tego, ile chciałem, a ile finalnie zarobiłem beka


Dziennik Młodocianego: Próby zarobku mimo młodego wieku. - maverick - 25-10-2019 21:50

Bardzo stabilna i dochodowa metoda to programy partnerskie/affilacja. Zainteresuj się tym mocno. Zbliża się okres ŚBN, największa wtedy jest sprzedaż w internecie. Cel 10K to troszkę przesada bez doświadczenia. Jednak małymi kroczkami można naprawdę zarobić fajne i stabilne pieniądze.


*** online mobilnie... ;-)


RE: Dziennik Młodocianego: Próby zarobku mimo młodego wieku. - zgtrx - 26-10-2019 19:08

Nieważne jak wysoki jest cel, ważne byś robił wszystko by go osiągnąć, a wynik będzie zadowalający.


Dziennik Młodocianego: Próby zarobku mimo młodego wieku. - maverick - 26-10-2019 19:35

Masz linka do fajnego ebooka pt. "Laptopowy milioner": https://vshare.io/d/fxl88o0

*** online mobilnie... ;-)


RE: Dziennik Młodocianego: Próby zarobku mimo młodego wieku. - Dingo - 28-10-2019 17:56

Minęło kilka dni i powiem wam, że jakoś to idzie. Uznałem, że skupię się na zarobku poprzez drobny wirtualny handel, głównie social-mediami.

Co mi się udało zrobić?

1) Spieniężyłem konto Facebook żeńskie
2) Rozbudowałem bazę znajomych na pozostałych kontach i to właśnie na nich chciałbym się skupić. Myślę, że w niedługim czasie wystartuję z zarobkiem poprzez drobne usługi na tym portalu: zapraszanie do polubienia strony/dołączenia do grupy Facebook, czy też postowanie różnych rzeczy w różnych grupach.
3) W niedalekim czasie ruszę z usługą zakładania i sprzedaży kont e-mail (licząc 10 groszy za sztukę, to tylko 100 000 sprzedanych sztuk da mi zamierzony zysk Idea)


Dzięki wszystkim za rady, w sprawie programów partnerskich: jeszcze o tym poczytam Wink