Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik - sprzedaż gier - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Poradnik - sprzedaż gier (/Temat-Poradnik-sprzedaz-gier-164808)



Poradnik - sprzedaż gier - HanzoLe - 21-10-2019 13:56

Witam,
Przygotowałem dla Was poradnik jak można szybko zarobić na sprzedaży kluczy do gier / subskrypcji itd.
Poradnik mówi o tym jak kupić taniej na stronie kinguin.net a potem sprzedać np. na allegro.
Oddaję go za darmo, ponieważ aby na tym zarobić, należy zapłacić za produkt ich wirtualną walutą tzw. kinguin krown.
Jestem w posiadaniu całkiem sporej liczby kinguin krown (gdy ich waluta wystartowała ponad rok temu, zakupiłem ją za okazyjną cenę).

Zarobek gwarantowany aczkolwiek ograniczony czasowo i ilościowo - KTO PIERWSZY TEN LEPSZY Smile

Ps. Jeśli jest coś nie jasne, to proszę o informację, chętnie wytłumaczę.


RE: Poradnik - sprzedaż gier - bartqqq - 21-10-2019 14:08

yyyy ale to klucze cyfrowe, czyli na G2A mozna kupic 5 razy taniej (?)


RE: Poradnik - sprzedaż gier - HanzoLe - 21-10-2019 14:11

(21-10-2019 14:08)bartqqq napisał(a):  yyyy ale to klucze cyfrowe, czyli na G2A mozna kupic 5 razy taniej (?)

G2A nie ma w tym przypadku żadnego znaczenia.
Ponadto ceny na g2a nie zawsze są najlepsze.
Popyt na allegro jest - spójrz jak sprzedaje się PSN 100PLN omówiony w przykładzie, poza tym klucze możesz sprzedać na g2a, kinguin, allegro, olx, ebay, gdzie tylko chcesz.


Poradnik - sprzedaż gier - Hybrid1990 - 21-10-2019 14:44

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.