Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ebay - Cyfrowe Przedmioty - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Ebay - Cyfrowe Przedmioty (/Temat-Ebay-Cyfrowe-Przedmioty-164703)



Ebay - Cyfrowe Przedmioty - zarii - 13-10-2019 16:31

Cze, hej

Miał lub ma ktoś styczność z cyfrowymi produktami na rynku Ebay?

Mam pewien problem, a mianowicie:
  • SPORY - ​​​​​​​testowałem produkt z tydzień czasu, sprzedanych multum sztuk, koło 5 zwrotów - każdy przegrany. W opisie aukcji było jasno i czytelnie nawet i pogrubione informacje na temat zwrotów, co udowadniałem tym z supportu, ale nic z tego
  • PIENIĄŻKI -  pierwsze dni przychodziły od razu na konto, następnie zaczęły się blokady kwot na okres 21 dni, praktycznie wszystkie wpłaty.. przyczyna? ? Stawiam, że przez brak dodania trackingu, ale jak
Ktoś ogarnia rynek? Bo już lekko łeb boli
Jeśłi zły dział - wybaczcie, nie wiedziałem, gdzie mógłbym go wsadzić Big Grin


RE: Ebay - Cyfrowe Przedmioty - adamcio99922 - 13-10-2019 21:22

Obie kwestie o które pytasz to norma na ebayu. Nie ważne co sprzedajesz. Spór w 99% jako sprzedający przegrasz. Owszem możesz go próbować rozwiązać, ale dłuższe trzymanie sporu wpływa na rating Twoich ofert.

W przypadku moim jak jest spór staram się go złagodzić wymianą sprzętu lub jakimś upustem cenowym. Każdy kupujący może otworzyć spór raz. Potem już nie.

Co do blokowania hajsu, bądź gotowy. PayPal robi to regularnie. Sprzedaje już prawie 2 lata i nadal mi się to zdarza i nie ma tutaj wpływu brak trackingu. Po prostu tłumaczenie jest proste. Sprzedajesz to znaczy, że towar masz Jerk nic z tym nie zrobisz. Ze swoich obserwacji zauważyłem, że najczęściej dzieje się tak, gdy znacznie podnosisz obrót, ale czasami... to nie ma reguły. To jest PayPal. Tego nie ogarniesz Big Grin


RE: Ebay - Cyfrowe Przedmioty - zarii - 14-10-2019 10:21

(13-10-2019 21:22)adamcio99922 napisał(a):  Obie kwestie o które pytasz to norma na ebayu. Nie ważne co sprzedajesz. Spór w 99% jako sprzedający przegrasz. Owszem możesz go próbować rozwiązać, ale dłuższe trzymanie sporu wpływa na rating Twoich ofert.

W przypadku moim jak jest spór staram się go złagodzić wymianą sprzętu lub jakimś upustem cenowym. Każdy kupujący może otworzyć spór raz. Potem już nie.

Co do blokowania hajsu, bądź gotowy. PayPal robi to regularnie. Sprzedaje już prawie 2 lata i nadal mi się to zdarza i nie ma tutaj wpływu brak trackingu. Po prostu tłumaczenie jest proste. Sprzedajesz to znaczy, że towar masz Jerk nic z tym nie zrobisz. Ze swoich obserwacji zauważyłem, że najczęściej dzieje się tak, gdy znacznie podnosisz obrót, ale czasami... to nie ma reguły. To jest PayPal. Tego nie ogarniesz Big Grin

No to zabawa trwa Big Grin
Dzięki wielkie! Heart