Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Praktyczny mentoring.net.pl - realne zarobki dzięki praktycznej wiedzy! Update! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Poradniki i Nisze (/Forum-Poradniki-i-Nisze-392)
+---- Wątek: Praktyczny mentoring.net.pl - realne zarobki dzięki praktycznej wiedzy! Update! (/Temat-Praktyczny-mentoring-net-pl-realne-zarobki-dzieki-praktycznej-wiedzy-Update-164625)

Strony: 1 2 3


RE: Praktyczne poradniki zarabiania w sieci! Dołącz i zarabiaj konkretne pieniądze! - Czaq - 16-12-2019 22:02

Oferta poradników jest cały czas aktualna!

Zaktualizowany został całkowicie również poradnik:

Cytat:Kampanie, nisze oraz najlepsze miejsca promocji dla podopiecznych - grudzień 2019

Osoby zainteresowane stabilnym, realnym oraz satysfakcjonującym zarobkiem, zapraszam do kontaktu przez prywatną wiadomość na forum. Zachęcam też do skorzystania z innych form kontaktu podanych w pierwszym poście.



RE: Praktyczne poradniki zarabiania w sieci! Dołącz i zarabiaj konkretne pieniądze! - wachow - 06-01-2020 11:43

Świetna baza danych dla początkujących, ale nie tylko, bo starzy wyjadacze też mogą coś dla siebie znaleźć. Wszystkie możliwości zarobku opisane w przyjemny i jasny sposób. Oczywiście polecam, bo z Czq na pewno dobrze zarobisz!


RE: Praktyczne poradniki zarabiania w sieci! Dołącz i zarabiaj konkretne pieniądze! - Czaq - 13-01-2020 21:25

Oferta poradników została wzbogacona o dodatkowe 20 stron kompendium wiedzy promocji programów partnerskich!

Poradnik przedstawia zbiór wszystkich potrzebnych informacji, materiałów oraz metod potrzebnych do zarabiania na programach inwestycyjnych!

[Obrazek: image.png]

Osiągaj nawet 1000 PLN za każdy lead!

Cena się nie zmienia!
Liczba poradników wzrasta do 13!



RE: Praktyczne poradniki zarabiania w sieci! Dołącz i zarabiaj konkretne pieniądze! - gitarka112 - 26-02-2020 14:23

Polecam, na początku przysypuje sporą ilością poradników, ale są one wartościowe i naprawdę warto je przeczytać.
W każdej chwili pomoże, odpisze - kontakt fajny Wink

Tak naprawdę po miesiącu działania jestem w stanie chwytać takie dniówki:
[Obrazek: unknown.png]


RE: Praktyczne poradniki zarabiania w sieci! Dołącz i zarabiaj konkretne pieniądze! - Czaq - 12-03-2020 15:33

Oferta jest cały czas aktualna.
Zapraszam wszystkie zainteresowane osoby mentoringiem do kontaktu!


[Obrazek: pobrane-2.png]

Dodatkowo aktualizacji doczekała się oferta materiałów - poradników(marzec).

Uwaga: do końca marca cena poradników promocyjnie zmniejsza się o 20%!



RE: Praktyczne poradniki zarabiania w sieci! Dołącz i zarabiaj konkretne pieniądze! - dewe - 06-04-2020 15:53

Niestety ja nie jestem zadowolony i szczerze odradzałbym każdemu zakup mentoringu u Czaqa. Wiedza w "poradnikach" jest bardzo mało merytoryczna, to jest bardziej na zasadzie "Próbuj, dasz sobie radę, wierze w Ciebie" niż jakakolwiek wiedza praktyczna. Więcej chyba można dowiedzieć się czytając darmowe poradniki na tym i innych forach. Kontakt z czaqiem wygląda mniej więcej tak, że większość rozmowy (o ile już odpisze) to "Wiesz co najlepszym sposobem będzie SEO, działaj i daj znać, czy się udało". To prawda - rzadko nie odpisuje, ale ze 3 czy 4 razy mu się zdarzyło olać moją wiadomość, w tym ostatnią którą do niego napisałem (ale to nic, nie gniewam się). Za mentoring zapłaciłem 190zł. 2 lata temu. Zarobiłem około 10zł +/-. Jeżeli ktoś chce zakupić mentoring u Czaqa to jak najbardziej można - lecz za 200zł moim zdaniem dużo lepiej będzie zakupić dostęp do innego mentoringu, lub zainwestować w teksty na stronę, lub fajną grafikę.

To oczywiście tylko i wyłącznie moja opinia i nikt nie musi się z nią zgadzać, a Ty czaq nie pisz do mnie bym edytował posta tak jak to było ostatnio, bo to tylko moja opinia do której mam prawo. Pozdrawiam!


RE: Praktyczne poradniki zarabiania w sieci! Dołącz i zarabiaj konkretne pieniądze! - Czaq - 06-04-2020 17:13

Odpowiem ci to samo co napisałem na innym forum.
Dewe, mówiąc szczerze nie kontaktowałeś się ze mną ponad rok czasu, wcześniej zarabiając aktywnie - z moją pomocą. Ostatnią wiadomość otrzymałem od ciebie po dłuższym czasie wieczorem 4 kwietnia. Musisz mi wybaczyć ale nie jestem w stanie być online 24/7. Na twoje wiadomości odpisałem dnia dzisiejszego zaraz po wejściu na GG.

Nie sprawdziłeś żadnych z aktualizacji, które wypuściłem od zeszłego roku, co widać w progresie moich wszystkich podopiecznych ma ogromne znaczenie. Nie będę też do ciebie pisał o edycje posta. Przy takiej roszczeniowej postawie, zważywszy na wcześniejszą pomoc jaką ci udzieliłem jest to trochę nie fair Smile

Jeśli recenzja moderatora i poprzednia opinie uznasz za nieuzasadnione mam nadzieję, że wypowiedzią się będą mogły w temacie osoby aktywnie korzystające z pomocy, wraz z rzetelnym podejściem do tematu.

Pozwolę sobie scalić moją odpowiedź:
Kurcze nie chciałbym robić spamu(tak jak miało to miejsce na poprzednim forum z twoim udziałem) w moim temacie i odpowiadać na twoje "chore" powtarzam - chore teorie.

Sytuacja wyglądała tak, że poinformowałeś mnie o działaniach z innym mentorem, przeszedłeś do działań w konkurencyjnej sieci/odpiąłeś się jako reff, nie kontaktowałeś ponad rok czasu i teraz z roszczeniową postawą przychodzisz z opinią na forum. Zaproponowałem osobiście dostęp do aktualizacji i możliwości zarabiania. Mając jednak na uwadzę, że podchodzisz do mnie w ten sposób(w prywatnych wiadomościach) nie licz na jakąkolwiek pomoc z mojej strony.

Dostęp do aktualizacji, poradników(co z resztą widać po użytkownikach tego forum) ma każda osoba aktywnie współpracująca ze mną. Mentoring wykupiłeś ponad 2 lata temu, nie robiąc w tym czasie nic, zgłaszając się po ponad roku z prośbą o pomoc w sytuacji kryzysowej. Gdzie liczyłeś na moją pomoc podkreślając, że nie chcesz zainwestować ani grosza, nie chcesz liczyć na wyniki po okresie przygotowania(każda metoda wymaga doprecyzowania i poświęcenia czasu) tym samym komentując innych mentorów, że ich pomoc właśnie tak wygląda(pozycjonowanie, wielomiesięczny brak wyników...facepalm ).

Mam nadzieję, że w kolejnych odpowiedziach pojawią się użytkownicy prowadzący dzienniki, aktywnie otrzymujący kontakt od wielu lat, bez roszczeniowej postawy. Bezsensownej postawy wobec mentora - nauczyciela.

Pozdrawiam serdecznie.


RE: Praktyczne poradniki zarabiania w sieci! Dołącz i zarabiaj konkretne pieniądze! - szymonzz - 14-09-2020 17:02

Witam,
poradniki polecam każdemu, sam osobiście nie miałem żadnej wiedzy na temat zarabiania w internecie.
Po przeczytaniu poradników - pierwsze złotówki zarobiłem już pierwszego dnia, nie było tego dużo ale od czegoś trzeba zacząć.
Jeśli chodzi o kontakt to nie mam żadnych zastrzeżeń. Na każde moje pytanie dostałem odpowiedź.
Współpracuje z Czaqiem i jestem zadowolony. Pełen Profesjonalizm
Naprawdę polecam


RE: Praktyczny mentoring.net.pl - realne zarobki dzięki praktycznej wiedzy! Update! - Czaq - 12-10-2020 12:35

Mentoring nadszedł malutkimi krokami z wielką aktualizacją!
[Obrazek: logo.png]


Chcąc przekazać możliwie największą jakość świadczonej pomocy, wszystkie poradniki, materiały, narzędzia potrzebne do zarabiania zostały zaktualizowane oraz przedstawione w nowej formie!



Mentoring.net.pl to długo wyczekiwana platforma z dostępnym panelem użytkownika dla wszystkich moich podopiecznych. Ułatwi znacznie kontakt ze mną oraz pozwoli na wzajemną pomoc z uzyskiwanym stopniowo dostępem za aktywność. Od teraz każdy użytkownik, również bez wymogu płatności, może sprawdzić zawartość mentoringu!

Sytuacje, które miały miejsce w ostatnich postach tematu, nauczyły mnie, że kluczem do owocnej w zarobki współpracy, jest określenie pewnych zasad. Dlatego też zaktualizowana została pierwsza strona tematu.

Nie ważne czy zrobiłeś przerwę w zarabianiu, zająłeś się czymś innym - jeśli masz teraz czas, chęci ,cierpliwość wraz z kulturą osobistą - nie czekaj! Skontaktuj się ze mną! Zanim jednak to zrobisz, zapoznaj z dalszą częścią mojej oferty.



Co z gotowymi materiałami(DOCS,PDF, RAR), które były udostępniane przed aktualizacją?

Wszystkie poradniki, materiały i plik zostały przeniesione do mentoringu. Uznałem wraz z podopiecznymi, że będzie to najkorzystniejsza forma prowadzenia content place.



Do pełnej dyspozycji każdego członka pozostają zakładki takie jak:

-Poradniki

-Zniżki i materiały szkoleniowe

-Mój dysk - czyli gotowe materiały do wykorzystania i edycji

-Czat z nastawieniem na luźną rozmowę i pomoc dla nowych użytkowników

-System rang pozwalający na odblokowanie dalszej pełnej zawartości.

[Wkrótce] Podcasty w których będziecie mogli posłuchać moich wypowiedzi oraz moich gości - podopiecznych, na tematy związane z afiliacją i zarabianiem online.



Pamiętając o użytkownikach którzy już dokonali zakupu:

Po zalogowaniu, poza zaktualizowanymi materiałami, czeka na was specjalny bonus wraz z premierowym dostępem do case study. Tłumaczę w nim krok po kroku drogę do 6,4k PLN, zarobione w zaledwie 3 miesiące! Bez inwestycji!





Dołącz teraz do naszej społeczności i rozwiń swoje możliwości do maksymalnego stopnia!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o funkcjonalnościach mentoringu, zajrzyj do zakładki dlaczego warto.




Cała oferta z aktualizacją jest już dostępna do zweryfikowania w pierwszej stronie tego tematu.

Zachęcam do kontaktu!



RE: Praktyczny mentoring.net.pl - realne zarobki dzięki praktycznej wiedzy! Update! - Czaq - 20-12-2020 10:08

Szybka aktualizacja pierwszej strony tematu.




Premierowo udostępnione zostały następujące poradniki:

[Poradnik] Bazy mailingowe - jak je wykorzystać?

W poradniku wyjaśniamy od strony technicznej i praktycznej, pasywny dochód z możliwością wielokrotnego marketingu. Wszystko w oparciu o utworzone bazy mailingowe.

(Rozwiązania umożliwiające sprawne pozyskanie danych do mailingu + prawne aspekty i klauzule + konfiguracja nadawczej skrzynki mailingowej + aktualne metody monetyzacji posiadanych baz mailingowych + gotowe szablony do wykorzystania)



[Dodatek] Proxy - w jaki sposób pozostać anonimowy i wykorzystać to w zarabianiu.

Temat prywatności i serwerów proxy w aktualnych czasach jest numerem jeden. Postanowiliśmy w tym materiale wyjaśnić zagadnienie oraz przedstawić możliwości płynące z wykorzystania prywatnych adresów IP.



Pragnę również przypomnieć o serii podcastów dla Mylead, które znajdziemy w zakładce Webinaria - Podcasty.

[Obrazek: ezgif-7-e48e558b7ea7.gif]
Są dostępne dla wszystkich grup użytkowników Wink