Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zlecę] Odblokowanie domeny w social media (FB, Insta) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [Zlecę] Odblokowanie domeny w social media (FB, Insta) (/Temat-Zlece-Odblokowanie-domeny-w-social-media-FB-Insta-164613)



[Zlecę] Odblokowanie domeny w social media (FB, Insta) - Panco122 - 05-10-2019 15:02

Kilka miesięcy temu Facebook zablokował moją domenę - była na niej strona z przepisami - nic, co mogłoby naruszyć regulamin.

Linki do przepisów publikowałem w kilku grupach i podejrzewam, że to spowodowało, że roboty wyhaczyły ją, jako spam.

Jeśli ktoś miał do czynienia z takimi sytuacjami i wie, jak z nich wyjść - to zlecę odblokowanie tej domeny. Może ktoś wie, gdzie i co należy wysłać, co napisać, by przywrócić domenę do łask Zukerberga.

Aktualnie narusza ona "standardy społeczności"

Więcej info na PW.


RE: [Zlecę] Odblokowanie domeny w social media (FB, Insta) - FeelTheKick - 05-10-2019 16:52

Osobiście ze swojej domeny, od ponad 6 miesięcy publikuje na blisko 50 grupach, co 2 dni i nic się nie dzieje. Jak długo Twoja domena była na FB? Często publikowałeś? I najważniejsze, czy Twoje konto ma na FB status biznesowego?


RE: [Zlecę] Odblokowanie domeny w social media (FB, Insta) - Panco122 - 05-10-2019 18:23

Publikowałem w max 10 grupach, dosłownie przez kilka dni. Nie był to żaden spam. Domena była dość świeża, bo dopiero co ruszałem ze stroną. Konto nie ma statusu biznesowego.


[Zlecę] Odblokowanie domeny w social media (FB, Insta) - Hybrid1990 - 16-04-2021 09:28

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.