Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Revolut] 81 zł do zgarnięcia za polecenie ! Pozostało 5 dni - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Revolut] 81 zł do zgarnięcia za polecenie ! Pozostało 5 dni (/Temat-Revolut-81-zl-do-zgarniecia-za-polecenie-Pozostalo-5-dni-164516)



[Revolut] 81 zł do zgarnięcia za polecenie ! Pozostało 5 dni - Golima - 27-09-2019 22:28

Cześć Wszystkim

Chyba każdy kojarzy czym jest Revolt ?
Revolut to aplikacja z kartą Pre-paid czyli karta, którą doładowujemy określoną kwota i płacimy ją jak zwykła karta debetowa.

Doskonale sprawdza sie za granicą, ma świetne kursy przewalutowań, dzięki czemu płatności za granicą są niemalże pozbawione prowizji( testowałem na tegorocznym wyjeździe za granicą i działa FENOMENALNIE

Mam świadomość, że kiedyś już była chyba taka akcja, jednakże nie widzę aktualnie świeżego wątku także do rzeczy ! (W razie czego uprzejmie proszę administrację o usunięcie)

Jak szybko zdobyć bonus?

Na telefonie pobierz aplikację z KONIECZNIE z poniższego linku, inaczej nie otrzymasz bonusu:

https://revolut.com/referral/ukasz7ib!G10D21

Nie podaję czystego linka, bo inaczej nie załapiecie się na bonus, szczegóły w dalszej części...

Gdy założysz konto po podaniu nr telefonu,

1. Zweryfikuj konto -> weryfikacja jest szybka i prosta.

2. Doładuj konto w aplikacji na minimum 20zl za pomocą Twojej karty z banku.

3. Zamów darmową kartę fizyczną. Po otrzymaniu karty wykonaj płatność w sklepie.

4. Dostajesz bonus 81 PLN w zależności, od kraju, ktory zamieszkujesz.

5. Następnie możesz polecać kartę i otrzymać 81 zł za każdą kolejną osobę(należy zmienić swoj kraj zamieszkamia na Szwecję, wtedy zamiast 25zl otrzymasz aż 200 koron

Do dziełaSmile

Ja założyłem 3 konta dla swojej rodziny i oto efekt:

[Obrazek: dbef23ab6d8e9.jpg]

Akcja nie potrwa wiecznie, a bonus można złapac w ciagu 20 minut
Jak to wykonasz, pochwal się. W razie problemów służę pomocą Smile


[Revolut] 81 zł do zgarnięcia za polecenie ! Pozostało 5 dni - Doorm - 27-09-2019 22:32

Było

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka


[Revolut] 81 zł do zgarnięcia za polecenie ! Pozostało 5 dni - Hybrid1990 - 28-09-2019 09:42

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.