Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Properly - Proptrading na rynku Forex (~25-75% rocznie) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Forex (/Forum-Forex-340)
+--- Wątek: Properly - Proptrading na rynku Forex (~25-75% rocznie) (/Temat-Properly-Proptrading-na-rynku-Forex-25-75-rocznie-164235)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Properly - Proptrading na rynku Forex (~25-75% rocznie) - Zgon89 - 29-03-2020 11:07

Jak na ten moment wygląda sytuacja w tym projekcie?
Możecie podać jakies dane finansowe za ostatni 15 dni?
Jestem ciekawy jak się te ich strategie sprawdzają w czasach mocnych skoków na rynkach


RE: Properly - Proptrading na rynku Forex (~25-75% rocznie) - Zgon89 - 24-04-2020 15:57

jest tu jeszcze ktoś? ta firma działa?


Properly - Proptrading na rynku Forex (~25-75% rocznie) - tomek019 - 24-04-2020 16:03

Cześć, dzisiaj wleciał pierwszy film z nowej serii na fanpage. Playlista ta bedzie opisywać wszystkie transakcje które w danym tygodniu zrobiły strategie, także myśle ze warto będzie przyjrzeć sie temu jak dokładnie strategie pracują

https://www.facebook.com/319010718857218/posts/673530936738526/?vh=e&d=n

Ps: [mention]Zgon89 [/mention] odpisze Cię wieczorem i podam wyniki Smile firma działa Smile


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Properly - Proptrading na rynku Forex (~25-75% rocznie) - Properly - 04-05-2020 17:21

Witajcie,

z miłą chęcią chcielibyśmy ogłosić, że uruchamiamy warsztaty online. Pierwsze zajęcia odbędą się już w najbliższy czwartek (7.05) o godzinie 18:30 za pośrednictwem aplikacji ZOOM. Spotkania będą odbywać się co 2 tygodnie i potrwa maksymalnie 1h.

Celem warsztatów jest budowanie praktycznej wiedzy z zakresu analizy technicznej, tworzenia i testowania strategii oraz psychologii tradingu.

Na najbliższym spotkaniu zajmiemy się wskaźnikiem FRACTALS, na którym opierają się strategie Properly. W pierwszej części spotkania opowiemy jak działa wskaźnik, w kolejnej sprawdzimy jego działanie bezpośrednio na rynkach.

Chcemy, aby spotkanie miało charakter dyskusji oraz wymiany doświadczeń dlatego każdy będzie mógł zabrać głos.

Link do spotkania prześlemy w środę.

W spotkaniu mogą wziąć udział tylko traderzy Properly.

z uszanowaniem,

zespół Properly


RE: Properly - Proptrading na rynku Forex (~25-75% rocznie) - Properly - 04-05-2020 19:28

Zapraszamy do zobaczenia dzisiejszej transmisji LIVE na FB.
Wypowiada się CEO Miłosz Cichocki

https://www.facebook.com/watch/live/?v=2845198768861339&ref=watch_permalink



RE: Properly - Proptrading na rynku Forex (~25-75% rocznie) - marek505 - 29-05-2020 15:55

Robił ktoś z was research tego projektu? Ciekawi mnie wasze zdanie?

Ja działam tutaj aktywnie, nie ukrywam, że projekt mi się podoba i wykupiłem sobie kilka strategii.



Sam zamysł firmy proptradingowej, jednak z całkiem fajnym rozwiązaniem, które pozwala nam na partycypowanie w zyskach, bez poświęcania na to czasu z naszej strony. W innych firmach tego typu wygląda inaczej i tam handel manualny jest koniecznością

W zwykłym proptradingu płacimy np. 350€ i dostajemy rachunek traderski z dostępem do 700€, którym możemy handlować sami. Jeśli uzyskujemy zyski, to dzielimy się nimi z firmą, u której handlujemy. Opłaty to zazwyczaj 20-30% od osiągniętych przez nas zysków.

W manualnym tradingu trzeba jednak mieć doświadczenie, aby te zyski generować, jeśli doprowadzimy do sporego obsunięcia kapitału, to firma automatycznie odetnie nam dostęp do udostępnionego kapitału.

W Properly płacimy 1000€ jednak udostępniony kapitał to aż 6250€ do tego otrzymujemy:

Strategie automatyczne, przez wiedzę i wsparcie, kończąc na kapitale firmowym.

Strategie działają same, bez naszej ingerencji, wiedzę znowu można wykorzystać w ten sposób, że w opłatach mamy zawarty kilkogodzinny mentoring, który jest przeprowadzony indywidualnie, dostosowany jest do wiedzy osoby, która się do niego zgłasza.

Zyskami też się dzielimy, podczas wypłaty pobierana jest kwota w wysokości 25% od zysku, jednak nie poświęcamy tutaj czasu, by je generować.

W takiej opłacie dodatkowo zawarte jest:

Cena: 1 000,00 EUR
Dostęp do grupy:
Pakiet standard obejmuje dostęp do grupy traderów gdzie można na bieżąco wymieniać się doświadczeniami, analizami oraz opiniami. Dodatkowo swoją wiedzą służą mentorzy Properly.
----

Cena: 2 000,00 EUR

Dostęp do grupy: Pakiet standard obejmuje dostęp do grupy traderów gdzie można na bieżąco wymieniać się doświadczeniami, analizami oraz opiniami. Dodatkowo swoją wiedzą służą mentorzy Properly.
----
Cena: 4 000,00 EUR

Mentoring indywidualny: W ramach pakietu dostępne jest 5h mentoringu indywidualnego dla traderów z mentorami Properly.

Dostęp do grupy: Pakiet Max obejmuje dostęp do grupy traderów gdzie można na bieżąco wymieniać się doświadczeniami, analizami oraz opiniami. Dodatkowo swoją wiedzą służą mentorzy Properly.
Mentoring indywidualny: W ramach pakietu dostępne jest 12h mentoringu indywidualnego dla traderów z mentorami Properly.

Osoby, które przejdą cykl wdrożeniowy, który jest bardzo prosty, zostają traderami w firmie na umowie i zaczynają handel na rynku rzeczywistym, nie martwiąc się o straty, gdyż pokrywa je firma (do jakiegoś poziomu) tak jak w każdym proptradingu.

----------

Wychodzi na to, że firma wygenerowała 30 000€ zysku i wygenerowane jest to z 4000€ opłaty jednorazowej, czyli z 25 000€ kapitału nam udostępnionego.

Dla tych, dla których jest ważne zobrazowanie wyników w firmie jest wszystko przedstawione pod tym linkiem

https://panel.prop-erly.eu/Global/Dashboard

Można zobaczyć % od roku 2014 na każdej ze strategii.

Można też zobaczyć wynik, czyli ile % dana strategia zarobiła w danym miesiącu

Widzimy ile dane strategie wypracowywały za okres od 2014 roku do dziś.

Dołączając do Properly w styczniu 2014 roku oraz wykupując dostęp do kapitału za 4000€, gdzie otrzymujemy od firmy kapitał w wysokości 25 000€ Dziś miałoby się wypracowany zysk na poziomie 30 766€, co daje 123.03% ze strategii F11 z kapitału udostępnionego.

Dodatkowo 25 000€ ciągle pracuje, bo umowa jest podpisana bezterminowo.

Dzieląc ten wynik na lata i miesiące, wygląda to tak:

Rocznie ~ 5100€
Miesięcznie ~ 427€

To daje jakieś 10% miesięcznie średnio rocznie, wliczając w to te mniej jak i bardziej profitowe miesiące.

Jak dla mnie wynik rzędu 5-10% jest dobrym wynikiem, jakie jest wasze zdanie?


RE: Properly - Proptrading na rynku Forex (~25-75% rocznie) - Zgon89 - 30-05-2020 09:36

(29-05-2020 15:55)marek505 napisał(a):  Wychodzi na to, że firma wygenerowała 30 000€ zysku i wygenerowane jest to z 4000€ opłaty jednorazowej, czyli z 25 000€ kapitału nam udostępnionego.

Hmmm, grubo to wygląda, nawet przy tej przestrzeni czasowej.
Ciekawe czy w kolejne 7 lat powtórzą taki wynik


RE: Properly - Proptrading na rynku Forex (~25-75% rocznie) - pablo911 - 30-05-2020 10:56

paru pro traderow polskich ich krytykowało niezle , widziałem na fb.


RE: Properly - Proptrading na rynku Forex (~25-75% rocznie) - tomek019 - 30-05-2020 22:02

(30-05-2020 10:56)pablo911 napisał(a):  paru pro traderow polskich ich krytykowało niezle , widziałem na fb.

jak każdego kto pokazuje się w sieci Smile
też byłem krytykowany wielokrotnie za różne rzeczy Rolleyes


RE: Properly - Proptrading na rynku Forex (~25-75% rocznie) - tomek019 - 10-06-2020 22:17

Dzisiejszy wywiad z właścicielem & CEO firmy Properly Miłoszem Cichockim Smile

https://www.facebook.com/ManiacyBiznesu/videos/2970596063051400/