Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pomidor oszust - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Pomidor oszust (/Temat-Pomidor-oszust-164180)



Pomidor oszust - luk19905 - 04-09-2019 18:53

Witam uważajcie na Pomidor sprzedał mi dwa fp które nie dostałem kasę wziął i kontakt od 3 dni zniknął ani kasy ani fp. Z tego co wiem to problemy z nim miał wachow potwierdzi


RE: Pomidor oszust - xdax1 - 04-09-2019 19:31

Daj dowody jakieś, żeby bana dostał.


RE: Pomidor oszust - luk19905 - 04-09-2019 19:39

To co mam
[Obrazek: fg.png]



[Obrazek: Bez-tytu-u.png]


RE: Pomidor oszust - Hybrid1990 - 04-09-2019 19:52

@[Pomidor] czekamy na dokończenie transakcji. Brak odpowiedzi lub logowania na forum od dłuższego czasu = ban.


RE: Pomidor oszust - wachow - 04-09-2019 19:53

Wezwany do tablicy odpowiadam:
Kupiłem od niego fanpage - za pierwszym razem wszystko było sikalafą. Wystawił kolejny FP na handel, więc podbiłem do niego z zapytaniem i czy ten FP mi puści. Jegomość nie robił problemów, sprzedał mi FP, kasę przelałem i... NAGLE zorientował się, że ma jedynie moderatora na ów fanpage a mój hajs już wydał. Dwa tygodnie z pomidorofrajerem się pałowałem. Kilkukrotnie obiecywał, że dnia następnego pieniążki mi zwróci... ale niestety... dopiero po ok. 2 tygodniach... na jego obronę powiem, że dorzucił mi chyba 5-10 zł rekompensaty.
Ze screenów @luk19905 wynika, że chciał Ci sprzedać ten sam FP, który mi sprzedał, ale twierdził, że ma tylko moderatora na nim i nie może mi go przekazać, a mimo to jeszcze raz go sprzedał Tobie, więc coś ściemnia...
Będzie się wykręcał, że ma rentę, zasiłki, że jeździ na wózku... może i tak jest - nie mi oceniać, ale być może próbował zmiękczyć me serduszko, bo zacząłem mu grozić policja Big Grin


RE: Pomidor oszust - Fejster - 05-09-2019 09:43

@[Pomidor] "ziomku" z Radomia nie przynoś miastu wstydu. Załatw sprawe do końca


RE: Pomidor oszust - Hybrid1990 - 10-09-2019 19:35

Pomidor - ostatnia wizyta: 01-09-2019 21:39

Żegnamy i nie pozdrawiamy.