Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szukam ciekawego serialu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Dział Tematyczny (/Forum-Dzial-Tematyczny-116)
+---- Dział: Filmy i Kino (/Forum-Filmy-i-Kino-123)
+---- Wątek: Szukam ciekawego serialu (/Temat-Szukam-ciekawego-serialu-164066)

Strony: 1 2 3 4


RE: Szukam ciekawego serialu - Captain - 30-08-2019 00:45

Kroniki Arthdalu. Ostatnio mnie bardzo wciągnął ten serial. Można obejrzeć za darmo na Dramaqeen.

Jeśli ktoś lubi seriale typu Wikings, The Last Kingdom, Gra o Tron to może do mnie napisać na PW, bo znam chyba prawie wszystkie tego typu seriale które są warte obejrzenia i na pewno mogę polecić jakiś dobry w tych klimatach którego jeszcze nie znasz Smile


RE: Szukam ciekawego serialu - Mksiak - 30-08-2019 16:21

Lucyfer sztos Heart Diabeł, który zstępuje na ziemię i pracuje jako policjant u boku ślicznej Pani detektyw beka


RE: Szukam ciekawego serialu - priestos - 30-08-2019 19:46

Znam swego czasu oglądałem fajne było ;d


RE: Szukam ciekawego serialu - Damkofr - 30-08-2019 19:51

Breaking Bad, Dom z papieru, The 100


RE: Szukam ciekawego serialu - haggard - 30-08-2019 21:19

Good Omens
Wild Wild Country - dokument o Osho
Maniac
Dirk Gently's Holistic Detective Agency
The Leftovers
Planet Earth - nie da sie nie zostac wciagnietym przez naturę Big Grin
Band of Brothers - IIWW
Fargo


RE: Szukam ciekawego serialu - Sahya - 30-08-2019 23:20

(28-08-2019 00:09)priestos napisał(a):  To i to oglądałem ;d

To w takim razie polecę dark i dom z papieru (ale dark lepszy Tongue)


RE: Szukam ciekawego serialu - AngelikaG - 12-09-2019 09:34

Dom z papieru również polecam! Smile mega serial


RE: Szukam ciekawego serialu - tjt1 - 12-09-2019 09:58

Mniej znane, które zrobiły na mnie wielkie wrażenie:

- The Promise (2011) - Dokumentalny miniserial. Opowiada historię młodej kobiety, która jedzie do współczesnego Izraela i Palestyny, zdeterminowana, aby dowiedzieć się o zaangażowaniu swojego dziadka (byłego żołnierza) w ostatnie lata Palestyny w trakcie brytyjskiej okupacji.

- Przeklęty: Życie i śmierć Roberta Dursta (2015) - Dokumentalny miniserial. Milioner zostaje posądzony o udział w zaginięciu żony oraz morderstwo przyjaciółki i sąsiada.

- Peep Show (2003-2015) - Komedia. Dwóch mieszkających razem i bardzo różniących się od siebie dwudziestoparolatków stawia czoła codziennym sytuacjom.


RE: Szukam ciekawego serialu - Misza8888 - 12-09-2019 10:22

Dom z papieru


RE: Szukam ciekawego serialu - priestos - 12-09-2019 11:19

Dark fajne było ale jakoś przestałem oglądać. Teraz śledzę serial Katastrofa najnowszy. Szkoła Elity czy jakoś tak będę się brał za 2 sezon niedługo Smile