Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szukam ciekawego serialu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Dział Tematyczny (/Forum-Dzial-Tematyczny-116)
+---- Dział: Filmy i Kino (/Forum-Filmy-i-Kino-123)
+---- Wątek: Szukam ciekawego serialu (/Temat-Szukam-ciekawego-serialu-164066)

Strony: 1 2 3 4


Szukam ciekawego serialu - priestos - 27-08-2019 22:07

Witajcie szukam jakiegoś fajnego serialu, który mnie wciągnie. Może napiszę trochę o mnie aby jakoś to wyglądało. Mam 29 lat, interesuję się sportem, e-sportem, muzyką i w sumie grami.

Z seriali obejrzałem :

Scream, Oznaczone, Pamiętniki Wampirów, Hmm kończę teraz 13 powodów, Grę o Tron, Czekam na new Wikingów, Wisting serial kryminalny zajebisty polecam do tego parę innych średniaków. Chciałbym jakiś serial obejrzeć, który mnie mega wciągnie. Znacie coś takiego ? Nie musi być nowy. Może być fantasy, horror, kryminał byle nie o wiezieniu, lub nawet jakieś romansidło. Liczę na was ! Dzięki.


RE: Szukam ciekawego serialu - Sahya - 27-08-2019 22:34

Jak pamiętniki oglądałeś to polecam originals


RE: Szukam ciekawego serialu - rAzEET - 27-08-2019 22:57

Stranger Things polecam


RE: Szukam ciekawego serialu - priestos - 28-08-2019 00:09

To i to oglądałem ;d


RE: Szukam ciekawego serialu - danoneksss - 28-08-2019 04:04

Zakazane Imperium, Peaky Blinders, Breaking Bad, The 100, The Walking Dead... dużo by wymieniać Big Grin


RE: Szukam ciekawego serialu - Shadecaster2 - 28-08-2019 04:09

Sanktuarium zła nowy fajny serial
Czarnobyl
The last kingdom 1 sezon lipa A 2 I 3 kozak lepsze od wikingów


RE: Szukam ciekawego serialu - wachow - 28-08-2019 19:55

Dark, Power, Sherlock, mindhunter, the 100, dom z papieru, czarnobyl, Sposób na morderstwo, Ty, the ranch, berlińskie psy, american horror story, belfer, narcos,, westworld, mr.robot, , stranger things, gomorra, shameless (amerykanska wersja), baby daddy, californication...


RE: Szukam ciekawego serialu - SzybkiPL - 28-08-2019 21:26

Bojack Horseman - bajka dla doroslych z Netflixa. Cos nowego!


RE: Szukam ciekawego serialu - itmaster - 28-08-2019 22:14

Black Mirror - myślę że może Ci się spodobać


RE: Szukam ciekawego serialu - priestos - 29-08-2019 22:22

Dzięki połowę z tego co wymieniliście oglądałem i były mega. A co myślicie o serialu Warrior ? Kończę i bardzo mi przypadł klimat.