Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Domena - maskowanie linku - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireAds (/Forum-FireAds-445)
+---- Wątek: Domena - maskowanie linku (/Temat-Domena-maskowanie-linku-164019)



Domena - maskowanie linku - Dick_up - 23-08-2019 17:40

Mam pytanie odnośnie zamaskowania linku z fireads tak aby facebook nie wykrywał go jako niebezpieczny i że znajdują się pod nim nieodpowiednie treści dla polityki fb chodzi o to że jeżeli ktoś miałby jakąś skracarkę linków tak aby link FA był zamaskowany to bym był wdzieczny za podesłanie
Jednak nie chodzi mi docelowo o skracarkę żeby link był tylko skrócony a chciałbym założyć własną domene i połączyć link ten z Fireads do tej domeny założonej i moje pytanie brzmi czy mogę połączyć w ten sposób link żeby była własna domena a odsyłało na link zewnętrzny ? Czy potrzebuje jeszcze hostingu do tego i dopiero z poziomu hostingu mogę zrobić coś takiego że odsyłało by na zewnetrzny link ? Prosiłbym o pomoc jakąś w miare ogarniętą osobe w tym temacie ;-)


RE: Domena - maskowanie linku - transformice100 - 23-08-2019 17:54

Tak, możesz zrobić przekierowanie z domeny na link zewnętrzny. Zwie to się przekierowaniem 301. Potrzebny Ci do tego hosting, domena musi być połączona z hostingiem żeby była widoczna w sieci