Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak zarabiać na napaleńcach z innych kontynentów? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Jak zarabiać na napaleńcach z innych kontynentów? (/Temat-Jak-zarabiac-na-napalencach-z-innych-kontynentow-163947)



Jak zarabiać na napaleńcach z innych kontynentów? - golleador - 19-08-2019 11:35

Cześć zarabiam na e-whoringu, ale jak wiadomo 97% z osób którym przedstawiam "oferte" sprzedaży nudesów nie są zainteresowanych bo nie mają pięniedzy. Da się ich jakoś spieniężyć? Pod warunkiem rejestracji/zainstalowania czegokolwiek związanego z erotyką lub nie, wysyłałbym im to co oferowałem za pieniądze. Ważne jest to żeby te programy były skierowane pod Ameryke i UK. Proponujecie cos?


RE: Jak zarabiać na napaleńcach z innych kontynentów? - mahuzz - 19-08-2019 11:41

Obczaj MyLeada, FireAds, Lead.Network, zapytaj affiliate managerów, poszukaj. Mnóstwo jest też sieci zagranicznych, z ogromną liczbą programów SOI, DOI, PIN, CPS, CC i wiele, wiele innych.


RE: Jak zarabiać na napaleńcach z innych kontynentów? - golleador - 19-08-2019 11:55

Patrzyłem myLeada ale z tego co widze stawki zagraniczne dotyczą tylko państw europy, ale nawet UK tam nie ma dlatego zapytałem tutaj.Teraz wszedłem na fireadsa i widzę że tam mają, także dzięki


RE: Jak zarabiać na napaleńcach z innych kontynentów? - MyLead.pl - 19-08-2019 12:05

Cześć @[golleador],
mamy ogrom smartlinków, w dużej części również związanych z erotyką, lecz one nie zezwalają na ruch motywowany. Jeśli chcesz motywować klientów globalnie, jednocześnie nie narażać ich na konieczność wydania jakichkolwiek pieniędzy, to do Twojej dyspozycji jest PPI.

fast-file.tk
Stawka: 0,05PLN - 7,10PLN | Model: PPI | Punkt konwersji: pobranie aplikacji desktopowej lub mobilnej lub zgoda na otrzymywanie powiadomień "push" (jeśli dany kraj na danym urządzeniu nie ma żadnej aplikacji) | Kraje działania: GLOBAL | Podgląd: KLIK

[Obrazek: zobacz_small.jpg]

W razie dodatkowych pytań pozostajemy do dyspozycji.

Z pozdrowieniami, zespół MyLead.


RE: Jak zarabiać na napaleńcach z innych kontynentów? - PawEarner - 19-08-2019 13:13

Jesli USA, to polecam PPI z Cinstallera, bardzo wysokie stawki na takie kraje.


RE: Jak zarabiać na napaleńcach z innych kontynentów? - MrSlasher - 20-08-2019 18:47

Ja mogę Ci polecić CrakRevenue, mają mnóstwo ofert dostepnych dosłownie na całym świecie. Niby nie akceptują ruchu z chatów i tak dalej ale wystarczy prosty landing page