Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wiele dróg i jeden cel = Bankroll - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Wiele dróg i jeden cel = Bankroll (/Temat-Wiele-drog-i-jeden-cel-Bankroll-163776)

Strony: 1 2


RE: Wiele dróg i jeden cel = Bankroll - ZarabianieO - 02-10-2019 17:20

Elegancko prowadzony dziennik, trzymam kciuki za wyznaczone cele.


RE: Wiele dróg i jeden cel = Bankroll - matek091 - 01-11-2019 13:30

Październik 2019
Podsumowanie kolejnego miesiąca. I jak poprzednio cele niezrealizowane Sad
Zaczęła się szkoła - studiuję zaocznie co ok 2 tyg. mam zjazdy uczelniane, dodatkowo spora niechęć do klikania na kompie po powrocie z pracy (pracuje w IT) - to wszystko złożyło się na kolejne niezrealizowane plany.

Zrobione:
Tych dobrych rzeczy też kilka było w tym miesiącu, zrealizowałem kilka tutoriali odnośnie programowania.

Zarobione:
Tutaj klęska totalna Xpokerface
Zleciłem wypłatę z myLead, kilkaset punktów z ankiet (Kantar) i pare $ z twitchfollowers. Poza tym niestety nic nie wpadło.

Plan na listopad:
Zostawiamy cel z poprzedniego miesiąca czyli 50 zł z CPA.
Regularna praca - będzie to stały punkt w planach.


RE: Wiele dróg i jeden cel = Bankroll - Mefisciak - 01-11-2019 19:23

A ja mam pytanie, czy reklamy na fb lepiej wykupywać z prywatnego konta czy z fejkowego?


RE: Wiele dróg i jeden cel = Bankroll - matek091 - 19-11-2019 23:02

(01-11-2019 19:23)Mefisciak napisał(a):  A ja mam pytanie, czy reklamy na fb lepiej wykupywać z prywatnego konta czy z fejkowego?

Ja lece z głównego, ale lepiej żeby ktoś bardziej doświadczony się wypowiedział co lepsze. Sam poleciałem na żywioł nie analizując za bardzo Big Grin