Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Polska bez fikcji - Adrenalina - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Polska bez fikcji - Adrenalina (/Temat-Polska-bez-fikcji-Adrenalina-16360)



Polska bez fikcji - Adrenalina - ledo - 10-11-2010 00:21

Pierwsze oglądnij film, potem czytaj i pisz Smile
[my-youtube width=425 height=344]http://www.youtube.com/watch?v=8StWXXotf0w[/my-youtube]
[my-youtube width=425 height=344]http://www.youtube.com/watch?v=8RYPediqduM&feature=related[/my-youtube]
[my-youtube width=425 height=344]http://www.youtube.com/watch?v=jxV9GA-WEzs&feature=related[/my-youtube]


Maroni7 wrzucił na SB dość kontrowersyjny filmik, a dokładniej film opisujący nieletnich przebywających za napady, pobicia, zabójstwa w schronisku dla nieletnich w Stawiszynie. Jak dla mnie, to co usłyszałem na tym filmie, no jest po prostu coś nienormalnego, aż mi szczena opadła, kiedy usłyszałem w jak prostu sposób oni mówią o zabójstwie, lub jak jeden stiwerdził "gdyby nie było policji, byłoby łatwiej, podchodzisz do pierwszego lepszego gościa, butujesz go i masz kase". Jako że jestem też młody, na początku myśle, że powinni być resocjalizowani, ale po chwili przychodzi mi na myśl ilu z nich z tego skorzysta ? Może 1 na 10 ? W 90 % procentach jestem za trzymaniem takich ludzi za kratkami...
A jakie jest wasze zdanie ? Wypowiedzcie się


RE: Polska bez fikcji - Adrenalina - Maroni7 - 10-11-2010 00:31

Hmm, ja patrzyłem na ten reportaż już około rok temu, i to mnie smieszy :] co te dzieci potrafią robić w 'grupie' według mnie to niezle kozaczki są ale w grupie, tyle ;P


RE: Polska bez fikcji - Adrenalina - D3S1DER1UM - 10-11-2010 00:35

Dno i żenada. Także widziałam to wcześniej. Kozaki jak są w grupie, jakby podszedł koks do takiego jednego to by latał po całym mieście. Trzymać takich w kiciu... i niech panowie innych orientacji pokażą im gdzie ich miejsce to może zmądrzeją, bo biciem i napadaniem w życiu się niczego nie dorobi.


RE: Polska bez fikcji - Adrenalina - Jeppers - 10-11-2010 00:40

sądzę, że z takich nic nie wyrośnie i prawo powinno coś z tym zrobić (czyt. zabił z premedytacją - kara śmierci), tak samo dla pedofilów i innych wyrzutków społeczeństwa, oczywiście nie mówię tutaj o młodzieży siedzącej na ławkach, czy pijącej piwko/jarających trawkę, bo jeżeli nic nie robią i żyją w zgodzie to nie można im nic zarzucić. Za dany czyn (zrobiony z premedytacją !) powinny być srogie i brutalne kary, takie moje zdanie, niektórzy się zmieniają, lecz takich osób jest bardzo mało.

Tyle ode mnie


RE: Polska bez fikcji - Adrenalina - Kilol - 10-11-2010 01:00

Dla mnie to nic nowego. Od dawna słyszałem o dziesionach. A zabójstwo kogoś = kara śmierci moim zdaniem, albo powiesić za jaja i odciąć łeb. Nie rozumiem jak można zabić człowieka, a później wyjść po 15 latach...


RE: Polska bez fikcji - Adrenalina - mikolaj90 - 10-11-2010 13:13

Dożywocie albo kara śmierci... W sumie zabił, to musi ponieść konsekwencje, ale to też człowiek, tylko mający coś z mózgiem. Zabił popełnił grzech, zabiją go, też popełnią grzech. Może i nie kara śmierci ale jakieś ostre tortury. Zabił, odetną mu nogę i rękę, zgwałcił to jaja odetną, udusił to ręce itd...


RE: Polska bez fikcji - Adrenalina - Lubelak - 10-11-2010 21:04

jaja to powinni obcinać pedofilom
wyciąć i do ryja wepchać xD


RE: Polska bez fikcji - Adrenalina - BartuS - 10-11-2010 21:32

pozostawię ten reportaż bez komentarza... Mnie by sumienie gryzło, że ukradłem np. tego batona, a oni sobie podchodzą do kolesia, jebs, biorą kaskę i szczęśliwi idą do domu. Ja tego nie ogarniam...


RE: Polska bez fikcji - Adrenalina - Grabowkers - 10-11-2010 22:42

Przeraża mnie fakt że tacy ludzie są wręcz dumni ze swojego zachowania. Takim żadna resocjalizacja nie pomoże.
Za kratkami siedzieć nie powinni, bo wtedy państwo (czyli my wszyscy) musielibyśmy ich utrzymywać. Można by ich wykorzystać do pracy na cele charytatywne czy coś w tym stylu, chociaż zdaję sobie sprawę, że nie byłoby to łatwe Wink


RE: Polska bez fikcji - Adrenalina - Royside - 11-11-2010 12:40

(10-11-2010 21:32)BartuS napisał(a):  pozostawię ten reportaż bez komentarza... Mnie by sumienie gryzło, że ukradłem np. tego batona, a oni sobie podchodzą do kolesia, jebs, biorą kaskę i szczęśliwi idą do domu. Ja tego nie ogarniam...

Tu chodzi właśnie o ten "pierwszy raz" , że zawsze najgorszy jest "pierwszy raz" , załóżmy pierwszy raz okłamiesz świadomie rodziców , to też Tobą zaczyna targać sumienie , zrobisz to drugi raz , sumienie zostaje zabite zaletami tej zbrodni. Tak samo jest z zabijaniem , okradaniem itp.