Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Konto Netflix - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Konto Netflix (/Temat-Konto-Netflix-163571)



Konto Netflix - patttson - 18-07-2019 22:18

1.Nazwa przedmiotu : Konto netflix
2.Opis przedmiotu : jak bedziesz mi wyskakiwal z jakims doplacaniem do gwarancji to pal wrotki. Chce kupić konto od kogoś, kto rozumie, że jego obowiązkiem jest zapewnienie konta, które będzie miało seriale pod Polskę i bedzie dzialalo 30 dni
3.Zdjęcia : -
4.Kontakt : pw/gg; 25016205
5.Cena : 7 pln
6.Sposób zapłaty za przedmiot : paypal/przelew/przelew na telefon


RE: Konto Netflix - PremAccHack - 19-07-2019 12:22

To zrozum że takie konto nie kosztuje 7zł. Chcesz sprawdzone konto napisz koszt 10zł.


RE: Konto Netflix - patttson - 19-07-2019 12:46

Nie wiem gościu widzisz w temacie zebym pytał o cenę? Na forum sprzedają w takiej cenie konta z gwarancją, więc odbij. Rozumiem, że masz pewnego rodzaju problemy w głowie i wszędzie musisz się wtracic, ale to nie tutaj


RE: Konto Netflix - PremAccHack - 19-07-2019 13:02

(19-07-2019 12:46)patttson napisał(a):  Nie wiem gościu widzisz w temacie zebym pytał o cenę? Na forum sprzedają w takiej cenie konta z gwarancją, więc odbij. Rozumiem, że masz pewnego rodzaju problemy w głowie i wszędzie musisz się wtracic, ale to nie tutaj

Bo dajesz cene dla murzyna z afryki, a wymagasz cudów. Chcesz konto prawdziwe bez banów to mówie 10zł. Chcesz się dalej się użerać to możesz kupować i za 6 - 7 zł dalej i narzekać - Twój wybór ja tlyko Ci napisałem że nie wymagaj cudów za 7zł.


RE: Konto Netflix - Komandos823 - 19-07-2019 13:05

Szkoda gadać... zarobki11 sprzedaje za 7 zł dobre konta. Jak dostanie bana konto nie z waszej winy to nowe dostajecie. Problem macie czy co?


RE: Konto Netflix - patttson - 19-07-2019 13:33

(19-07-2019 13:02)PremAccHack napisał(a):  
(19-07-2019 12:46)patttson napisał(a):  Nie wiem gościu widzisz w temacie zebym pytał o cenę? Na forum sprzedają w takiej cenie konta z gwarancją, więc odbij. Rozumiem, że masz pewnego rodzaju problemy w głowie i wszędzie musisz się wtracic, ale to nie tutaj

Bo dajesz cene dla murzyna z afryki, a wymagasz cudów. Chcesz konto prawdziwe bez banów to mówie 10zł. Chcesz się dalej się użerać to możesz kupować i za 6 - 7 zł dalej i narzekać - Twój wybór ja tlyko Ci napisałem że nie wymagaj cudów za 7zł.


Ty naprawde jestes ograniczony umyslowo? Wejdz sobie na tematy, gdzie ktos sprzedaje konta i wlasnie za taka cene są sprzedawane. Jak nie masz na sprzedaż konta to rozmawiaj sam ze soba, podbijaj temat Wink

do zamkniecia


Konto Netflix - Hybrid1990 - 19-07-2019 14:50

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.