Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
50 $ w MCO za free - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+--- Wątek: 50 $ w MCO za free (/Temat-50-w-MCO-za-free-163514)

Strony: 1 2 3 4 5 6


50 $ w MCO za free - marek505 - 16-07-2019 14:08

Dziś pojawiła się opcja, że firma rozdaje każdemu 50$ w kryptowalucie MCO

Za prawidłową rejestrację oraz transakcję w ich aplikacji - wystarczy że kupisz kryptowaluty w ich aplikacji za pomocą karty debetowej.

Minimalna transakcja to zakup za 15-30$ zależy od kryptowaluty którą kupujecie.

Najniższy zakup to XRP wystarczy 15$

Ja kupiłem 5szt MCO za 26$ z prowizja.

Za każdą osobę, którą polecisz otrzymujesz także 50$ w MCO 

[Obrazek: Xn72ZGa.jpg]


Co należy zrobić:

Co należy zrobić:

1. Pobrać aplikacje ze sklepu 

2. Wpisać promocode - jest to konieczne aby uzyskać bonus

Aikacje znajdziesz w sklepie play jak i appstore można też użyć ten link jak i promo code tutaj:

Mój link polecający : https://platinum.crypto.com/r/uaf33evc5t

PromoCode: UAF33EVC5T

Czysty link http://www.crypto.com

3. zweryfikować się KYC

4. Dodac kartę debetową z banku ( karta prepaid revolut i monese nie przechodzi)

5. Dokonać zakupu.

6. Zamienić na którą walutę chcesz, Wypłacić bonus na portfel trust wallet, coinomi jeśli chcesz trzymać lub gdzieś na giełdę i sprzedać.

❇️Dodatkowo:

Aplikacja nie dość że służy do płatności, to można w niej pomnażać sobie pieniądze na kilka sposobów.

#CryptoEarn

#CryptoCredit

#CryptoEarn - Council Node Rewards

Jeśli szukasz nowych możliwości to ta opcja jest następną z której można korzytać 


RE: 50 $ w MCO za free - kaczor89 - 17-07-2019 10:24

Jak długo czekałeś na weryfikację?


RE: 50 $ w MCO za free - marek505 - 17-07-2019 10:28

Na weryfikacje czekałem pare minut, wyplata od nich tez.

Dopiero wieczorem zaczeli miec opoznienia ze wzgledu na duzo pracy i zgloszen.

Ostatnia wyplata srodkow przyszla po 12 godzinach
[Obrazek: 1-CE42390-B46-D-486-F-A13-A-8-C79-C1-FEED92.jpg]


RE: 50 $ w MCO za free - kaczor89 - 17-07-2019 10:59

Dzięki za odp. Z godzinę temu poszło z refa od Ciebie, wysłałem dokumenty i czekam na weryfikację. Mam nadzieję, że w miarę szybko się uwiną ze sprawdzeniem. Big Grin


RE: 50 $ w MCO za free - konwal - 17-07-2019 11:32

Ja zarejestrowałem się wczoraj po 15 i wciąż czekam na weryfikację, znając moje szczęście promocja się skończy w tym czasie, tak jak było z eToro Tongue


RE: 50 $ w MCO za free - FeelTheKick - 17-07-2019 12:43

Czekam od 8 rano i dalej nie ma weryfikacji. Ciekawe czy wyrobią się przed końcem promocji Big Grin


RE: 50 $ w MCO za free - FeelTheKick - 17-07-2019 13:17

Cytat:(UPDATED - July 17, 2019)

Following the overwhelming response to our BG50 referral program, we would like to thank everyone for introducing Crypto.com to your friends!

Today, we have updated the terms of the program as follows:

Valid Transaction Definition: User must stake at least 50 MCO to receive the reward (MCO Visa Card Reservation).

The updated BG50 program takes effect today, July 17, 2019 at 11:50am UTC.

Upon the update:

All valid referrals prior to the program update will still be honored with the $50 USD bonus (i.e. your friend has made a valid purchase).
Referrals that have yet to make a transaction at the time of the program update will be subjected to the new terms of the BG50 program.

We will continue iterating on the terms of our program to make sure it serves its purpose of supporting Crypto.com brand advocacy.

No i po 50$, a miało być tak pięknie.


RE: 50 $ w MCO za free - giziaaaa - 17-07-2019 13:18

Dostałem właśnie maila od crypto.com :


Dear Krzysztof G...,

Thank you.

We had an overwhelming response to our BG50 referral program, and we appreciate you introducing Crypto.com to your friends!

With effect from today, July 17th 2019 at 11:50am UTC, we have updated the terms of the BG50 referral program as follows:

Valid Transaction Definition: User must stake at least 50 MCO to receive the reward (MCO Visa Card Reservation).
About the update:

All valid referrals prior to the program update will still be honored with the $50 USD bonus (i.e. your friend has made a valid purchase).
Referrals that have yet to make a transaction at the time of the program update will be subjected to the new terms of the BG50 program.
We will continue iterating on the terms of our program to make sure it serves its purpose of supporting Crypto.com brand advocacy.


Sincerely,
The Crypto.com Team

For further assistance, please reach out to our customer support via the in-app chat, website live chat, or write to [email protected]

Enjoying our App? Leave us a review!
We value your opinion and want to deliver the best experience possible.

Crypto.com Blog

Czyli aktualizowali wymóg zakupu 50 mco? Dobrze rozumiem?












Our mailing address is:
[email protected]

Copyright © 2019 Crypto.com, All Rights Reserved.
Crypto.com

Unit 1507-7 15/F Pacific Plaza, 410-418 Des Vouex Road West, Hong Kong,

Unsubscribe - Unsubscribe Preferences


RE: 50 $ w MCO za free - Krissu - 17-07-2019 13:47

Ktoś dzisiaj to wykonywał? Faktycznie aż zmienili na zakup 50 MCO?


RE: 50 $ w MCO za free - TyperekS - 17-07-2019 13:51

(17-07-2019 13:47)Krissu napisał(a):  Ktoś dzisiaj to wykonywał? Faktycznie aż zmienili na zakup 50 MCO?

Zmienili to przed chwilą, około 14 jeszcze normalnie dostałem 50$ za zakup krypto o wartości 15$ Big Grin