Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Crypto Harbor - Znany admin, 1% dziennie przez 20 dni, Przemyślany plan - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Crypto Harbor - Znany admin, 1% dziennie przez 20 dni, Przemyślany plan (/Temat-Crypto-Harbor-Znany-admin-1-dziennie-przez-20-dni-Przemyslany-plan-163485)



Crypto Harbor - Znany admin, 1% dziennie przez 20 dni, Przemyślany plan - Kryptokox - 14-07-2019 22:18

Niewyśrubowany program znanego admina dla każdego

Ląduje w Twoim portfolio do dywersyfikacji właśnie teraz.

CRYPTO HARBOR - kolejny niewypał czy dobry hyip na dłużej?

Admin, którego znamy z kilku wcześniejszych projektów i które z programu na program są dłuższe.

Programy admina:

Rok 2017 - Program strange-event - trwał około 45 dni, ale płacił 4% dziennie.
Tudor Games - płacił około 60 dni około 4% dziennie
Caribbean dream płacił 1% dziennie i działał około 10 miesięcy

No i 16 dni temu ruszył Crypto Harbor, a admin postawił znów na long term i spokojny rozwój.

Na dzień dzisiejszy 227 inwestorów, 7263 depozytów oraz 456 wypłat.

Plan: 1% na 20 dni - depozyt na koniec planu, zatem mamy 20% na czysto w 20 dni. Brzmi nienajgorzej.

Minimum i maximum:

0.005 btc do max 0.05 btc
10 $ do max 500 $

Refferal Bonus:

1 poziom - 1% 

[Obrazek: ce38620b2236a762med.jpg]

Strona w porównaniu do hyipów z ostatnich kilku miesięcy prezentuje się na prawdę oryginalnie i ma swój ciekawy klimat i śmiem twierdzić, że jest nietuzinkowa.

Admin stawia na powolny, stabilny rozwój niczym lokomotywa wyróżniająca ten akapit! Dlaczego? Otóż mamy nałożone ograniczenia takie jak: MAX DEPOZYT: 0.05 BTC oraz 500 USD dla PefectMoney.

Osobiście rozpocząłem zabawę za 0.05 BTC, czyli max.

[Obrazek: e9ecdc70df906457med.jpg]

PROWIZJE Z POLECEŃ SĄ Z MINIMALIZOWANE DO MINIMUM - jedynie 1% z depozytu poleconego.

Z informacji jakie posiadam, w ciągu kilku miesięcy limity mają być stopniowo zwiększane. Chodzą pogłoski, że admin w jakimś stopniu obraca kapitałem na giełdach, jednak nie znamy ich efektów oraz możliwości zweryfikowania.

LINK DO REJESTRACJI: https://crypto-harbor.org/?referral=Kryptokox
Bez refa:  https://crypto-harbor.org

Krótkie podsumowanie:
Po ostatnich końcach wielu programów, często niespodziewanych myślę, że nie ma sensu pisania legend o super firmach, certyfikatach itd. Przedstawiony powyżej program jest kolejnym hyipem, który dopiero rozpoczyna swą przygodę i postanowiłem w niego wejść. Myślę, że możę to być spoko alternatywa i kolejna fajna hyipowa przygoda.

Przypominam, że informacje umieszczane przeze mnie w domenie zarabiam.com nie są poradą inwestycyjną, a jedynie informacją na temat projektów typu hyip. Inwestuj, na własną odpowiedzialność. Zawsze jest ryzyko utraty środków.


RE: Crypto Harbor - Znany admin, 1% dziennie przez 20 dni, Przemyślany plan - RockShox - 10-08-2019 03:08

I jak to wygląda ?


RE: Crypto Harbor - Znany admin, 1% dziennie przez 20 dni, Przemyślany plan - Madara Uchiha - 10-08-2019 11:10

Płaci nadal, ładna stronka Smile


RE: Crypto Harbor - Znany admin, 1% dziennie przez 20 dni, Przemyślany plan - Kryptokox - 26-08-2019 11:35

Trochę się na wypłatę czeka, bo manualne ale płaci spoko Smile)


RE: Crypto Harbor - Znany admin, 1% dziennie przez 20 dni, Przemyślany plan - Tupcio - 03-09-2019 20:07

Czy 1,5 miesiąca na hyip to juz nie za duzo? Warto jeszcze wchodzić?


RE: Crypto Harbor - Znany admin, 1% dziennie przez 20 dni, Przemyślany plan - Kryptokox - 16-09-2019 23:02

Ja osobiście się wycofałem już. Nie widziałem zainteresowania.


Crypto Harbor - Znany admin, 1% dziennie przez 20 dni, Przemyślany plan - Hybrid1990 - 05-11-2020 22:03

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.